06 Temmuz 2015

Carousel AVM Bisikletle Otoparka Almıyorlar!

04/07/2015 Cumartesi akşamı eşimin çalıştığı Carousel AVM'ye iftar yapmak için gittim. Otopark görevlisi bisikletle otoparka giremeyeceğimi belirtti. Kendisine koskoca AVM'de bisiklet park yeri olup olmadığını sorduğumda, tahmin edebileceğiniz gibi "yasak hemşehrim yasak" gibi bir cevap. Her gün otoparka otomobilimle gittiğimde ses çıkarmayan AVM yetkilileri, bisikletim ile gittiğimde neden 2. sınıf vatandaş muamelesi gördüğümü lütfen izah etsin.

Ayrıca ben müşteriyim ve orada para harcayacağım. Derhal açıklama bekliyorum, Avrupa birliği diyorsunuz gelişmekte olan ülke diyorsunuz, gelişmiş toplumların hepsi bisiklete biniyor, siz dışlıyorsunuz. Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!

Ali 679 Okunma

Cevaplar

  • Ali07 Temmuz 2015

    Güvenlik sebebiyle derken neyin güvenliği tam anlayamadım. Zaten otopark güvenli olduğu için bisikletimi oraya koymak istiyorum, dışarıda bahsettiğiniz panel dediğiniz demirler sokakta, yani AVM ile uzaktan yakından bir bağlantısı yok ki güvenlik görevlileri oradan hem mesul değil hem de görüş alanı dışında kalıyor. Kendiniz de gidip kontrol edebilirsiniz dün akşam gidip baktım. Lütfen bu bir çözüm değil. Marmara Forum'da her alanda bisiklet park yeri var gerek kapalı otopark gerek açık otopark alanında. Yani güvenlik sebebiyle derken bisikletli müşterimi tehlike arz ediyor, yoksa bisikletin çalınması durumunda mesuliyet almamak için mi? Detaylı bir şekilde açıklar mısınız? Teşekkür ederim.

  • Carousel AVM Temsilcisi06 Temmuz 2015

    Ali bey merhaba Otoparkımızın iç kısmında güvenlik sebebiyle maalesef bisiklet girişine izin verememekteyiz. Yasal mevzuata uygun olarak bisikletler dış bahçe alanımızdaki panellere park edebilmektedir.Bisikletinizi mal kabul bahçe alanındaki panellere kilitleyerek koyabilirsiniz, avm ziyaretimize her zaman bekleriz. iyi günler dileriz CAROUSEL YÖNETİM

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön