27 Ocak 2014

Cardin Concept'ten Aldığım Ürün Ölçüleri Eve Uymadı.

22.01.2014 tarihinde şiraz halıcılık Eskişehir şubesinden aldığımız yatak odası takımı, gelen ustaların yaptığı tespit doğrultusunda gardrop kısmının yükseklikten dolayı olmayacağını söylediler. Ürünü arabadan indirmeden götürdüler ve mağazadan başka ürün beğenmemizi söylediler. Bizim ölçüye uygun bir dolap vardı.

Biz bu ürünü beğenmediğimizi ve aldığımız takımın iptalini istedik. Aldığımız ürün bize özel bir ürün olmayıp herhangi bir değişiklik yapılmamıştır. Ürün teslim alınmamıştır ama iptalin olmayacağını söyleyip o günden beri bir takım bahanelerle oyalanıyoruz. Evimiz o günden beri dağınık bir vaziyette beklemektedir. Mağduriyetimizide bildirmemize rağmen bir sonuca ulaşılamadı.

Recai 457 Okunma

Cevaplar

  • Recai 01 Mart 2014

    Sizinle olan telefon görüşmemizden sonra. 1 mart 20014 tarihinde bız tekrar şiraz halıcılık eskişehir subesine durumumuz hakkında bilgi almak için tekrar gittik fakat yine bire sonuca ulaşamadık müdür bey ile bir türlü mutakıba varamadık sözleşmenin ibtalinin söz konusu olmadıgını söyledi gardrop hariç diğer ürünleri almamızı veya bizim ihtiyacımız olmuyacak beyaz eşya ve benzeri birşey almamızı söyledi biraz konu ile tartıştık, bende olup olan 1450 tl dedim parayıda ürünüde almak istemediğimi söyledim.müdür beyde istediğiniz yere şikayette bulunun diyerek bizi kovmaktan beter etti. Biz isterdik ki güzel bir şekilde anlaşalım herkez memnun olarak ayrılsın, ama şimdi biz cardin ismini duymak bile istemiyoruz, dostlarımıza ve arkadaşlarımıza başımızdan geçenleri anlatıp sizin gibi hatırı sayılır bir firmanın böyle konulardaki tutumunuzu anlatıyoruz.ben paradan da üründende vaz geçtim.saygılarımla.

  • Cardin Concept Temsilcisi01 Mart 2014

    Sn. Recai DÖNMEZ, Şikayetiniz tarafımıza ulaşmış olup, gerekli birimlere iletilmiştir. Konu ile ilgili olarak sözlü bilgi aktarımınız sağlanacaktır. Saygılarımızla... Cardin Concept Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön