01 Nisan 2013

Cardin Concept Ayıplı Mal Satıyor!

4 Mart 2013 de Cardin Consept Eskişehir Mağazasından 4600 TL değerinde alışveriş yaptık 22 Mart 2013 tarinde getirdiler ve yanlış kurulum sonrası bazı ürünler kullanılmaz hale geldi.
Özensiz taşıma sonucu hasarlar parkelerde ve ürünlerde hasarlar oluştu paketli ürünleri maket bıçağıyla açarken koltuk takımı çekmesini derisini kestiler.


Çekmeceli parçanın herbir çekmecesi farklı hizada duruyor zamanla alışır gibi bir yaklaşım sergiliyorlar. Yemek masasından fazla malzeme artırdılar. Mağazaya şikayette bulununca inceletip masayı ve çekmeceyi değiştirmeye diğer kısımları doğru montaja karar verdiler başka bir ekip gönderdiler. Bu seferde teşhir ürününü vermeye çalıştılar.

Alper 211 Okunma

Cevaplar

  • Alper10 Nisan 2013

    4 Nisan Tarihinde bu mesajı yazmışsınız bir hafta oldu hala arayan gelen giden yok ayrıca biz sizi aradığımızda Müşteri Hizmetleri Depatmanının olmadığını teknik servisi bağlayacağınızı söylüyorsunuz. Sorunu anlatınca mağazaya yönlendiriyorsunuz. Mağaza size yönlendiriyor. Nasıl bir iş ahlakıdır anlayamadık açıkcası

  • Cardin Concept Temsilcisi04 Nisan 2013

    Sayın İlgili, Şikayetiniz en kısa sürede çözümlenecektir.Konuyu bilgilerinize sunar,iyi günler dileriz. Saygılarımızla, Cardin Concept Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön