Cardin Concept Sorun Yaşattı!

İlker Y. |

Nisan ayında Bursa Karaman şubenizden almış olduğum salon takımı ve yemek odası takımında bir çok sorunlar yaşadım. Mobilyalarım kuruluma geldiğinde koltuk takımının kuması deforme olmuş halde geldi sandalye kırık çıktı ve konsolun aynasında epey bir çizik vardı. Müdür olan H... bey 3 ayda bir teknik servisin geldiğini söyledi şu an eylül ayındayız ve ekime gireceğiz farkındaysanız. Hangi 3 ay bu? 2 hafta sonra düğünüm olacak ve hala mağduriyetim giderilmedi. Bu konu hakkında sizden en kısa zamanda bana ulaşmanızı ve çözüm üretmenizi istiyorum. Yoksa mahkemeye vereceğim.

Etiketler :

Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlker Y.
  30 Eylül
  10:53

  Daha önce de şikayet etmiş olduğum firmanın çalışanı Almış olduğum mobilyanın konsol aynası çizik olduğu için yenisini göndermek için beni aradı ve yeni ayna geldi. Fakat gelen aynada çizikti ve iki tane kontrplak içinde geldi. Bu aynayı evde yapmak imkansızdı. Zaten rezil bir durumda olan firma gözümde daha da düştü. Aklınız varsa farklı firmaları tercih edin

 • 21 Eylül
  10:57

  Sn. ;İLKER Y.

  Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Konuyla ilgili görüşmeler sağlanacak olup, probleminiz en kısa sürede çözüme kavuşturulacak ve tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır.

  Saygılarımızla...
  Cardin Concept Müşteri İlişkileri