Cardin Concept Satış Sonrası Hizmet Yok!

Çağdaş T. |

Eskişehir Cardin Mobilyadan geçen sene aldığımız yatak odasının kapağı, ray sistemi ve stoplar arızalı idi. Değişmesi için defalarca telefon açtık. Mağaza fabrikaya, onlar servise yönlendirip durdu. Tam bir yetki karmaşası var. Herkese ayrı ayrı dert anlatıyorsunuz telefonda. Adamlar sizi servisteki ustayla muhatap ediyor.

Sorunu çözemeyince (7 ay oyalandık) tüketici mahkemesine gittik ve kazandık. Değişim kararı çıktı. Fakat yeni gelen ürün de hasarlı çıktı. Gene başa döndük. Servis sistemli çalışmıyor. Şu gün geleceğiz diyorlar yok. Gecenin 10'unda kuruluma gelip komşularla sizi kötü ediyorlar. Servis elemanları işi bilmiyor. Montajda ürüne hasar verip, durumu size bildirmeden gidiyorlar.

Etiketler :

Kalite - Deformasyon Kusurlu - Defolu Ürün Teslimi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Çağdaş T.
  01 Temmuz
  15:34

  Aaaa ne güzel, 'Allah razı olsun sizden' mi demeliyiz. Şimdi dolap kapağı değişecek diye, aylar süren mağduriyet giderilmiş mi olacak? Yukarıda yazanları bir kere daha okumanızı, özeleştiri yapmanızı, çalışanlarınızı uyarmanızı; kurumsallaşma ve profesyonelleşme için gereken çabayı göstermenizi öneririm.

 • 01 Temmuz
  09:23

  Sn. A. /Ç. T***,

  Şikayetiniz 01/07/2013 tarihinde çözülecektir. İyi günler dileriz.