30 Mart 2016

Cardin Concept Kusurlu Ürüne Bakmaya Gelen Yok.

2015 Aralık ayında Bilecik mağazasında aldığımız çek-yat tarzı kanepenin mekanizmasından sesler gelmesi ve açıldıktan sonra alt minderin öne doğru kayması nedeniyle 2016 Şubat ayının başında gerekli yerlere sıkıntımız söyledik, ancak 2.5 ay geçmesine rağmen ne gelen var ne giden.
İnternet sitelerinde ki iletişim numaralarını defalarca aramama rağmen sürekli olarak operatöre aktarılıyorsunuz dedikten sonra birkaç kere çaldıktan sonra telefon meşgule atılıyor.
Mağaza personeli zaten ilgisizlikte master mertebesine yükselmiş vaziyetteler. Koskoca firma (diyeceğim ama bu yapılan işi amatörler yapmaz) bünyesinde kaç adet teknik ekip çalıştırıyor merak ediyorum. Markanın ismine aldanıp alışveriş yaptım, defalarca pişman ettiler, bundan dolayı teşekkür ediyorum tüm Cardin Concept ailesine. Daha hızlı pişman edilemezdi sanıyorum.

Eren 820 Okunma

Cevaplar

  • Cardin Concept Temsilcisi30 Mart 2016

    Sn. ;Eren KÖKCÜR Şikayetiniz tarafımıza 25.02.2016 tarihinde gelmiştir,fakat teknik servisimiz Bilecik bölgesine Nisan ayının başında gelecektir. Probleminiz en kısa sürede çözüme kavuşturulacak ve tarafınıza bilgi dönüşü sağlanacaktır. Saygılarımızla... Cardin Concept Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön