4 g
#12097017

Caprice Thermal Palace  Hizmet Kalitesi Sıfır!

Geçen hafta çarşambadan cumartesiye kadar eşimle Caprice Delux dedikleri otelinizde yer aldık.


Yıllarca adını duyduğumuz o 5 yıldızhizmet asla ama asla yoktu ve gittiğimiz ilk gün pişman olduk. Otelin lobisindeki tuvaletler son derece pis, restoran dedikleri yerde ağır yağ kokuları ve mülteci kampındaki ortamı aratmayan bir kalabalık vardı.


Sürekli çatal eksik ve içecek stantlarında içecek yok ve bardakları lekeliydi. İlk gittiğimiz gün nevresimlerin değişmesini istedik ve dışarı çıktık odaya geldiğimizde yatağın üzerine bir çarşaf atılıp gidilmişti, odadaki ayak havluları yırtık pırtıktı, duş bozuktu ve uzun süre sıcak su sorunu yaşadık.


Kadınlar plajı, aile plajı, erkekler plajı diye ayırmışsınız ama ne kadınlar plajında insan vardı ne de erkekler plajında insan vardı. Aile plajında karman karışık cümbür cemaat yüzdük. Bari tek plaj yapın da o kadar yakın mesafeli olmayalım insanlarla.


Çalışanlara gelecek olursak her birinde gergin ve bıkkın bir ifade vardı ve paramızla değil de bedava kalıyormuşuz gibi hissettik. Umarım yetkililere mesajım ulaşır konserlerde sanatçılara isminizi andıracağınıza verdiğiniz hizmetle anılın!

Büşra Büşra 1.498 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler