19 Ekim 2016

Capacity'de Yaşatılan Kabustan Sonra Artık Pelit Pastanesine Gitmiyorum...

Pelit markasının müdavimi derecesinde müşterisi idim. Üzülerek yaşadığım olay, bir garsonunun kahve servisimizi yaparken kahveleri masaya çok sert şekilde bırakması ve önümüze değil de uzak bir noktaya servis etmesi, ve neticesinde yaşanan tatsızlıklar. Burada bahsetmek istemediğim firmaya şikayet e-mailimde yazdığım diğer konular, eminim ki bir çok kişiyi rahatsız ediyordur. Firma sahiplerine; dilerseniz gizli müşteri yollayın ve kendiniz de şahit olun.

Kendileri 1 hafta evvel bana standart bir otomatik cevap yolladılar ve kendilerince konu kapandı sanırım. Kaliteli Tatlı ve cafe için düzgün bir çok mekan var kendi paramla mağdur olmamak için gitmiyorum artık Capacity Pelit'e. Ancak şunu unutmamalıdırlar, müşterilere kötü davranan ve müşterisini önemsemeyen işletmeler o noktaya müşterileri sayesinde geldiklerini hep hatırlamalı ve vefa duygularını yitirememelidir!

Tahir 2.869 Okunma

Cevaplar

  • Pelit Pastanesi Temsilcisi20 Ekim 2016

    Sayın İlgili, İletmiş olduğunuz konu ilgili birimlere iletilmiştir. Konuyla ilgili detaylı araştırma yapıldıktan sonra tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. Bilgilerinize sunulur. Saygılarımızla, Müşteri İlişkileri Uzmanı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön