Toplam çözüm sayısı
..

Çapa Tıp Fakültesi

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.1

Son 30 günlük sayfa görüntüleme sayısı 10.124

Çapa Tıp Fakültesi

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1.1  
Müşteri memnuniyet puanı

Kullanıcıların, şikayet sürecini değerlendirirken verdikleri puanlarla hesaplanır.

Detaylı bilgi
 
Son bir yılın verileri
profile-icon
profile-icon

8 şikayet

Şikayet Sıralaması
profile
Ayşe'nin Teşekkür Mesajı
  • 10 Ekim 2019 10:00
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Şikayet im çözüme kavuştu”

Ayşe Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
  • 14457görüntüleme
  • 17 Temmuz 2019 13:00
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Çapa Tıp Fakültesi Saatlerce Bekliyoruz

4. Kat endodonti bölümünde saatlerce bekletiliyoruz. 9'a randevu verildi fakat herkese aynı gün ve saat verildiği için o kadar kalabalık ki anlatamam....

profile
Özcan'ın Teşekkür Mesajı
  • 17 Kasım 2018 21:46
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

“Sorun çözüldü.”

Özcan Şikayetini Yayından Kaldırdı
profile
  • 21694görüntüleme
  • 14 Nisan 2018 11:38
tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız tam yıldız

Çapa Tıp Fakültesi Hasta Bakıcı Hastaları Sürekli Azalıyor

Onkoloji bölümü doktorları profesörleri sekreterleri çok güler yüzlü ve mütevazı fakat 4. poliklinikteki hasta bakıcı hastaları sürekli azalıyor, soru...

Tülay'ın Teşekkür Mesajı
  • 14 Nisan 2018 11:38

“Şikayetim ciddiye alındığı ve gereği yapıldığı için teşekkür ederim.”

Yeni karşılaştırma

ile

Marka Profili

Çapa Tıp Fakültesi bugüne kadar marka profili oluşturmadı. 
Çapa Tıp Fakültesi henüz marka profili oluşturmadığı için Şikayetvar üzerinden şikayet cevaplamıyor ve buradaki müşterileriyle iletişime geçmiyor. Her firma Şikayetvar'da marka profili oluşturabilir.
Tarih ikonu
Son 1 yılda şikayetlerin henüz hiçbirine cevap vermedi.

Çapa Tıp Fakültesi

Çapa Tıp Fakültesi Hakkında

Çapa Tıp Fakültesi; İstanbul Üniversitesi’nin iki tıp fakültesinden biridir. Çapa Tıp Fakültesi, üniversite reformuyla kurulan ilk tıp fakültesi olmasıyla da bilinir. Ülkemizde modern tıbbın gelişmesinde önemli bir rolü bulunan Çapa Tıp Fakültesi, çok sayıda hekim ve bilim insanı yetiştirmiştir. İstanbul’da en köklü ve en iyi üniversite hastanelerinden biri olarak da ün salmış olan fakülte, akademik eğitim müfredatı ile pek çok öğrencinin de bünyesinde yer almak istediği bir eğitim kurumudur. İstanbul Üniversitesi’nin Tıp Fakültesi olan bu fakültenin başarı oranı da oldukça yüksektir. Modern tıp eğitiminin okutulduğu ilk kurum olan Çapa Tıp Fakültesi’nde, İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi olarak da bilinen adıyla sağlık hizmeti de verilmektedir. Bünyesinde yer alan profesörler, sağlık ekipmanları donanımları ve başarılı çalışan kadrosuyla Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi, her yıl çok sayıda hastaya hizmet vermektedir. Eğer daha önce Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi’nde bulunmadıysanız ve kullanıcıların hastane ile ilgili yorumlarını merak ediyorsanız sayfamızı inceleyerek diğer kullanıcıların yazmış olduğu yorumları inceleyebilirsiniz.

Çapa Tıp Fakültesi Doktorları ve Poliklinikler

İstanbul Tıp Fakültesi Hastanesi’nde çok sayıda poliklinik ve alanında başarılı hekim kadrosu yer almaktadır. Çapa Tıp Fakültesi doktorları arasında; farklı branşlarda görev almakta olan başarılı uzmanlar bulunmaktadır. Adli tıp, ağız, diş ve çene cerrahisi, alerji hastalıkları, beyin ve sinir cerrahisi, çocuk alerjisi, çocuk hematolojisi, çocuk metabolizma hastalıkları, el cerrahisi, diş hekimliği, fizyoloji, gastroenteroloji, iç hastalıkları gibi farklı branşlar bulunmaktadır. Sağlık probleminizle ilgili branşı biliyorsanız bu branşta görev almakta olan doktorların profillerini hastanenin resmi web sitesi üzerinden inceleyebilirsiniz. Böylece randevu alacağınız doktorların listesini görebilir, özgeçmişlerini inceleyebilir ve dilediğiniz bir doktorun uygun gün/saatini görerek randevunuzu oluşturabilirsiniz. Eğer Çapa Tıp Fakültesi randevu alma işlemi yapacaksanız dilerseniz bunu online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Online randevu alabilmek için TC kimlik numaranızı, telefon numaranızı girmeniz ve güvenlik kodunu doğrulamanız gerekmektedir. Daha sonra karşınıza doktorların gün ve saat olarak müsaitlikleri çıkacaktır. Bu sayfaya geldiğinizde dilediğiniz gün ve saat için randevu oluşturma talebinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çapa Tıp Fakültesi İletişim Kanalları

Herhangi bir rahatsızlığınızla ilgili muayene edilmek, tahlil sonuçlarınızı öğrenmek ya da doktorunuzla iletişime geçebilmek için Çapa Tıp Fakültesi iletişim kanallarını kullanarak hastaneyle irtibata geçebilirsiniz. İstanbul Üniversitesi Tıp Fakültesi iletişim kanalları arasında; telefon yoluyla hastaneyi aramak, randevu için online randevu talebi oluşturmak, internet sitesini incelemek ya da İstanbul Fatih’te bulunan hastaneyi ziyaret etmek seçenekleri yer almaktadır. Hastaneyle ilgili kullanıcıların yorum ve deneyim paylaşımlarını ise sayfamız üzerinden inceleyebilirsiniz. Arzu ederseniz siz de Çapa Tıp Fakültesi şikayet ve yorumlarınızı sayfamız üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çapa Tıp Fakültesi nerede?

Çapa Tıp Fakültesi, Topkapı, Turgut Özal Millet Cd, 34093 Fatih/İstanbul açık adresinde yer almaktadır.

Çapa Tıp Fakültesi çalışma saatleri nedir?

Çapa Tıp Fakültesi acil bölümü 24 saat hizmet vermektedir. Diğer tıbbi birimlerin çalışma saatleri 08:00-16:00 olarak belirlenmiştir.

Nasıl randevu alabilirim?

Çapa Tıp Fakültesi Hastanesi'nden randevu almak için 0 212 414 24 24 numaralı telefonu arayabilir, kurumun resmi internet sitesinden Online Randevu oluşturabilir ya da Alo182'yi arayabilirsiniz.

Farklı bir sorum var.

Çapa Tıp Fakültesi ile ilgili tüm soru ve sorunlarınızı buradan paylaşabilirsiniz.