09 Mayıs 2014

Canpet'in Yok Dediği Ürün Hala Satışta.

24 saatte diyorlar siparişleri elime 1 haftada anca ulaştı ve yolladıkları ürünler istediğim ürünler değil. Ben finch nemli maması istedim bana kanarya kuru mama yolladılar. Kalsiyum taşı kemiği açık geldiği için heryere bulaşmış ve belirtmeme rağmen son kullanma tarihlerine dikkat edin dedim. Çoğu ürünün ömrü bir kaç ay kalmış. Müşteri temsilcileri ayrı bir hikaye. Çok ilgisiz umursamazlar.

İnternette haklarında yüzlerce şikayet var. Bilseydim yemin olsun bunlardan çöp almazdım.
Parayı bile iade ederken 40 takla atıyorlarmış. Şimdi son kullanma tarihleri gelen bu ürünleri ne yapacağımı bilmiyorum. Yok dedikleri mamayı hala nette satıyorlar.

Serdar 1.063 Okunma

Cevaplar

  • Serdar10 Şubat 2015

    Bu kadar umursamaz tavırlar içinde olan bir dükkan görmedim. İnanın bütün ürünlerin tarihi geçtiği için dağıttım hepsini. Markaları bile farklı söylediğim ürünlerden. Sanki ben o markaları istemişim gibi. Ben ispinoz yemi istemişim bana saka yemi yollamışlar. Bilen bilir ne kadar ayrı yem olduklarını. Nemli mama istemişim o yok diye kanarya kuru maması yollamışlar. Ve tarihi 3 ay kalmış raf malını. Gelen kargo kutusunu açtığımda ne oldukları belli olmuştu zaten. İyot taşı almıştım. Bu tebeşir gibi bir malzeme olduğundan ve serbest şekilde kutuya attıkları için gelen bütün ürünleri silip temizlememe rağmen yinede tam temızlıyemedim. o yüzden böyle firmaları herkesin bilmesi gerekir diye düşünüyorum.

  • Serdar12 Mayıs 2014

    Bir kere hiçbir kurumsallıkları yok..Bakkal dükkanından mal alır gibiler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön