19 Şubat 2013

Canpet Siparişim Gönderilmedi!

Canpet' den 07 Şubat 2013 günü saat 11:40 da köpeğim için kuru mama 41916 nolu siparişi verdim ve yeni uygulamaya koydukları resimli bardak (kupa) için de resim gönderdim. Defalarca aradım canpet'i her seferinde başka bir bahane... Yine gelmedi siparişlerim. Sözleşmeyi okudum 1 ile 7 iş günü içinde kargoya verilecektir yazıyor.

Ancak siparişim bugün 19 Şubat 2013 saat 13:30 itibariyle halen bırakın teslim edilmeyi kargo'ya dahi verilmiş değil. Aynı günü saymayalım o zaman bile dün itibariyle en azından kargoya teslim edilmesi gerekiyordu. Bu kadar sorumsuzluk ve iş bilmemezliği kendilerine hiç yakıştıramadım. Artık para iadesi talebinde bulunacağım. 13 gündür parayı aldılar ama ürün yok.

Zafer 103 Okunma

Cevaplar

  • Zafer26 Şubat 2013

    Sayın Ertuğ ve Semra, sürat kargo tarafından teslim edilen 3 kg mama ve resimli kupa. Bu durumu yazdım. ama anlamadınız galiba. Benim siparişim 15 Kg mama... Neyse, bugün sizinle ürün bedeli olarak 188.10 TL'nin hesabıma geri ödenmesi konusunda mutabık kaldık. Eee ödersiniz değil mi? "Aksi durumda gereken yapılacaktır" sözünüzü tutmanızı bekliyorum artık... Ben de teşekkür ederim.

  • Canpet Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Zafer Onur i Kargo Takıp Nosu : 39BD0BC2E75D (SURAT KARGO )olan urununuz tarafınıza teslım edilmiştir. Ayrıca kupanızda urunun ıcındedır lutfen gereklı kontrollerı yapınız Aksi bir durumda gereken yapılacaktır Tesekkurler

  • Zafer23 Şubat 2013

    Can-Pet bana 21 Şubat'ta Sürat Kargo ile 3 kg mama ve resimli kupa bardağı göndermiş. Talep ettiğim tüm ürünler teslim ediliyor gibi irsaliye üzerinde yazılmış şaka gibi değil mi? Neyse, aradım, evet haklısınız size zor durumda kalmayın diye ufak mama gönderdik, elimizde yakın tarihli ürün var size göndermek istemedik, yeni mallarımız geldi, onların içinden size 25 Şubat'ta teslimini sağlayacağız. Dediler... Oyalama, kıvırma becerileri konusunda kendilerini takdir ediyorum. Ne kadar eski firma olduklarını dile getirmekten de çekinmiyorlar... İyi de arkadaş, sen ürünlere dair bedeli 7 Şubet'ta aldın mı? Aldın. Ürünleri gönderdin mi? Hayır. Peki aksaklık dolayısıyla bir bilgilendirme yaptın mı? Hayır. Kim, hangi kurumsallıktan bahsediyor siz anladınız mı? Sevgili Can-Pet, sizlere işlerinizde başarılar dilerim. Daha hassasiyet ile müşterilerinizi değerlendirebilirseniz kalıcılığınız ve devamlılığınız olabilir. Saygılarımla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön