03 Nisan 2013

Canpet Müşterisine Verdiği Sözleri Tutmuyor!

Yaklaşık 2 yıldır alışveriş yapmaktayım.Ancak son zamanlarda sürekli olarak hatalı gönderi, eksik ürün vb sorunlarla, sürekli meşgul olan telefonlarınızdan zor bela ulaşarak derdimi anlatıyorum. Ne yazık ki sorunlar çözülmüyor, müşterilere hakkettiği değer verilmiyor.

Son siparişimde kargo eksik ürün getirdi, 6 saat sonra kalan paketi getirdi. Bu arada sitede 200TL üzeri hediye olarak seçilen ürünler gelmedi. Aradım, haftaya iletiriz dediniz. Hafta geçti, gelmedi. Yine aradım, yine bekledim, yine gelmedi. Telefona çıkan arkadaşınızı bir kez daha (ve son kez) aradım. Cebimi bıraktım, ki sitenizde mevcut, ne arayan var ne soran. Ben hakkım olanı aramaktan, sormaktan, talep etmekten yoruldum.

Tayfur 103 Okunma

Cevaplar

  • Tayfur 05 Haziran 2013

    Telefonla görüşmeden bu otomatik cevabı yazmanızı anlayabilmiş değilim. Kaldı ki size telefonda da belirttiğim üzere aldığım ürünler hediye kampanyası dışında kalan ürünler değildir, dilerseniz tekrar kontrol edin. Ve size telefonda dediğim gibi hediyeniz umurumda da değil açıkçası. Tavrınız önemliydi, şikayetin üzerinden 2 ay geçmiş. Ben sizi çoktan unutmuştum! Geç de olsa yine de nezaketiniz için teşekkür ediyorum.

  • Canpet Temsilcisi05 Haziran 2013

    Merhabalar , Telefonla görüştüğümüz üzere bazı ürünlerin içinde ürün dip fiyat olduğundan dolayı hediye şeçilemez ibaresi bulundugundan dolayı hedıyelerınız gonderılmemıstır. Fakat devamlı musterımız oldugunuzdan dolayı musterı memnunıyetı adına urunlerınızı gonderıyoruz Tesekkurler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön