Canpet Gönderilemeyen Ürün!

Nilgün Y. |

20. 06. 2013 tarihinde 300 TL' lik mama sipariş (no: 48006) verdim. Bugün itibariyle ( 1 Temmuz) mama tarafıma ulaşılmamıştır. Firma ile yaklaşık 10 kez telefonda konuştum. Önce siparişi alan bayanın işten ayrıldığını söylediler ki aynı cümleyi daha önce de firma yetkililerinden duymuş ve inanmıştım.

Sonrasında E. bey önce 27. 06. 2013 sonra 29. 06. 2013 tarihinde elimde olacağına söz verdi. Ne tesadüftür ki E. Bey 29. 06. 2013 tarihinde izne ayrıldı ve dönmedi. T. Bey telefonda mamayı kargoya verdiğini ama Sürat Kargo' nun Maltepe şubesinde mamanın bekletildiğini söyledi ama kargo genel müdürü adıma gönderi olmadığı konusunda ısrarlı. Yarın ilk iş tüketici hakem heyetine başvurup yasal yoldan hakkımı aramak.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme Geç Teslimat

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nilgün Y.
  05 Temmuz
  14:30

  Ürün bedeli olan tutar henüz hesabımda görünmemektedir. Firma iadeyi paypal'a yaptığını, paypal ise hesapta iade görünmediğini söylüyor. Paypal sorumluluğu üstlenmiş vaziyette.Yaptığım itirazın sonucunu bekliyorum.

 • 03 Temmuz
  16:37

  MErhabalar

  Nilgün Hanım sizde cok ıyı bılıyorsunuzkı sorun kargodan kaynaklanmıstır sıparısınız tutarı 240.84 TL olup paypaldan hesabınıza ıade olmustur Iade tutarı 240.84 TL'dir Ayrıca zaten odeme bıze gecmemıstır odemenızı paypal'da dondurmusunuzdur

 • Nilgün Y.
  03 Temmuz
  14:55

  Firma şimdi de siparişimi iptal edip paramı iade etmeyi teklif ediyor. Fakat ben önceki birçok şikayette olduğu gibi iptal işlemini yapıp parayı iade etmemelerinden korktuğum için siparişi iptal de edemiyorum. Ayrıca hala gönderdiğini iddia ettiği mamaların nerede olduğunu sorduğumda mantıklı bir izahatta bulunamıyorlar.