22 Nisan 2013 #1756254

Canon Yazıcım Arızalı!

Hızlıal.com'dan almış olduğum Canon mx 375 yazıcıyı bozuk belge ve resim çıktıları ile 5001-6000 servis uyarı kodlarını vermesi üzerine iade süresi içerisinde hızlıal.com'a gönderdim. Önce arızası için onarım diyen hızlıal.com , Canon'da kabul etmediği için topu servise atarak cihazın arızası yok rotasyon sorunu var diyerek olayı geçiştirmeye çalışıyor. Yani hızlıal.com ile birlikte Canon kendi aralarında bu sorunu halletmeleri gerekirken herhalde piyasada birlikteyiz. Birbirlerinin açıklarını kapatmaya çalışıyorlar. Canon servisi, 10-15 gün serviste kalan yazıcıya müdahale ettikten sonra bozuk çıktı veren cihazı iade almamak için arızası yoktu rotasyon problemi vardı diyerek insanları yanıltmamalı, Canon cihazına sahip çıkmalıdır.

Erkan 193 Okunma

Cevaplar

 • Erkan10 Mayıs 2013

  19.gün oldu insaf. İnsan olumlu ya da olumsuz bir cevap verir.İşte markanın tüketiciye verdiği değer.Ürünü satarken reklam, kampanya vb aklanıza ne gelirse yaparlar.Sonra sorun çıktığında sen sağ ben selamet.Ama haklılar.Okuyup okuyup yine doğru bildiğimiz yanlışları yaparsak tepki ortaya koymazsak herşey güllük gülistanlık olursa üretici firma ,satışlarda bir olumsuzluk olmasa kimden hesap soracak. Ne zaman satış grafiği düşer,Türkiye sorumluları lütfedip cevap yazarlar. Adamlar şikayetvar. com'a kaydını bile yaptırmamış.Çünkü ürünlerde sorun ve şikayet yok!!!

 • Erkan08 Mayıs 2013

  17 gün oldu canondan cevap yok. Yazıcı vb ürün alacaklara duyurulur.Kampanyalara aldanıp mağdur olmayın.

 • Erkan04 Mayıs 2013

  13. gün ne canondan ne de servisinden bir haber var!

 • Erkan03 Mayıs 2013

  12. gün oldu ortada canon adına bir açıklama yok

 • Erkan29 Nisan 2013

  7 gün oldu ses yok.İsterse ürünleri som altından olsun.İlgisiz, ilgilenmeyen ve de sorumsuz bir firmanın sorumsuz sorumlularıyla karşı karşıyayız. Bir daha canon mu? asla hangi ürünü olursa olsun. Bize satış sonrası destek de lazım.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön