Toplam çözüm sayısı
..
Canon ile ilgili

Şikayetin Durumu

 •   Yayında
 •   Cevaplandı
 •   Çözüldü
 • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

Yeni karşılaştırma

ile

Canon Ve Teknosa Teknik Servis Çok Tırt

1406görüntüleme
Arif
Arif 17 Ocak 22:34

Teknosa'dan geçen yıl Canon E474 yazıcı aldım. Aman Allah'ım kartuş yetiştiremedim. Bana söylenen şu kadar sayfa çıkarabilirsiniz. Onda birini çıkaramadım. Neyse bir gün yazıcım arıza verdi. 5b00 hatası. Teknosa ®'ya götürdüm. Teknik servise gönderdiler. 20 gün bekledim. Sonra artık kendim aradım yazıcı ne oldu diye. Ertesi gün bana mesaj attılar. Kullanıcı hatası diye. Arkadaşım bu ana kart arızası nasıl kullanıcı hatası olur. Bir daha Canon mu Allah muhafaza. Yazıcıyı 50 TL'ye sattım. Şimdi ben Epson ® alacam. Bir daha Teknosa'nın kapısının önünden geçmem. Canon'a hayatta bulaşmam.

Arif
Arif18 Ocak 16:25

Teknosa'dan geçen yıl Canon E474 yazıcı aldım. Aman Allah'ım kartuş yetiştiremedim. Bana söylenen şu kadar sayfa çıkarabilirsiniz. Onda birini çıkaramadım. Neyse bir gün yazıcım arıza verdi. 5b00 hatası. Teknosa'ya götürdüm. Teknik servise gönderdiler. 20 gün bekledim. Sonra artık kendim aradım yazıcı ne oldu diye. Ertesi gün bana mesaj attılar. Kullanıcı hatası diye. Arkadaşım bu ana kart arızası nasıl kullanıcı hatası olur. Bir daha Canon mu Allah muhafaza. Yazıcıyı 50 TL'ye sattım. Şimdi ben Epson alacam. Bir daha Teknosa'nın kapısının önünden geçmem. Canon'a hayatta bulaşmam.

 • profile
1 Destekçi
  1 Yorum

1 Yorum

Murat
Murat06 Şubat 21:55
 

Aynı hata bende var. Bu yazıcı belli bir yazma sayfasına ulaşınca yazılımsal olarak hata veriyor. Canon servis tool programı bu yazıcıyı desteklemediği için çözüm yok galiba... Canon E474 yazıcı 5b00 hatası. Oysa servis tool programı emprom çıktısı veriyor yani yazıcı çalışıyor. Canon yazılımsal olarak kapatmış yazıcıyı.

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile

Şikayetvar'ı ziyaret amacınız nedir?

Benzer Şikayetler

profile
 • 0görüntüleme
 • 19 Nisan 17:33

Canon e 4240 yazıcı aldım. Nereden aldım. 10 gün kullandım arıza verdi. Acayip ses çıkarıyor. Sanki kağıt alamıyor veya kartuşu tanımıyor gibi. Garantiden servise gönderdim, çıktı aldık hiçbir şey yok diye geri gönderdiler. Aldım ellerini sürmemişler, aradım servisi telefonu açan yok.  

profile
 • 0görüntüleme
 • 17 Mart 13:50

Canon e414 yazıcı almıştım. İlk başlarda sorunsuz çalışıyordu fakat kartuşu bitti bitince bir süre kullanmadım daha sonra kullanmak için yazıcıyı bilgisayarıma bağlamak istediğimde bilgisayarım bir türlü yazıcıyı görmüyordu daha sonra 3 farklı bilgisayardan denedim resmi sitesinden birden fazla sürü...

profile
 • 0görüntüleme
 • 16 Eylül 2020 15:10

Canon Pixma 3411 yazıcı kullanıcıyım. Sürekli renkli kısmında arıza veriyor. Kartuşlar hep dolu daha hiç azalmadan yazmamaya başlıyor. Bir kez firma yenisini yolladı. Bu aldığımız tekrar arızalandı. 20 iş gününden bahsediyorlar. Uzaktan eğitim sürecindeyiz çok ihtiyacımız varken bu işin bu kadar uzu...

profile
 • 0görüntüleme
 • 29 Haziran 2020 15:04

Bitmeyen Kartuş üzerinden almış olduğum Canon TS3150 yazıcı daha en fazla 200 sayfa çıkarmadan fotokopi sensör bozuldu. Kartuşlarına şırınga ile mürekkep basmama rağmen tüm yazıları silik basıyor. Tarayıcı yarım çekiyor yani ürünün tüm özellikleri problemlidir.