Canon Mini Dv Tamir Olmadı, Firma İlgilenmiyorum

Ahmet Ahmet07 Temmuz 18:21

Yıllar önce merakla ailemin videolarını çekip yıllar sonrasında da torunlarım ile seyrederiz diye Canon mv 800x kamera aldım. 17 kaset video çektim. Fotoğraf çekme modunda deklanşör takılmaya başladı. Sirkecide Bilenler bilir Erkayalar Canon yetkili servise götürdüm. Fotoğraf çekme bölümü deklanşör komple değişti. Ne olduysa ondan sonra oldu. Bir kaset çektim diyeceğim ama çekemedim, video çekiminde cihazın bütün sesini, kasetin dönme sesi dahil hepsini içeri alıyor, ayrıca görüntü kalitesi çok bozuk. Tekrar bahsettiğim yetkili servise götürdüm. Yaptık bu kadar oluyor dediler ama hiçbir şey olmamıştı. Bir daha götürdüğümde bu cihaz çok eski artık bunların parçası yok dediler. 

Canon Türkiye temsilciliğine e mail ile durumu bildirdim, kimse cevap vermedi. Elimde ayrıca Canon un bir de fotoğraf makinesi var. Pilli. Buna da pil dayanmıyor, yeni takılan piller 25-30 kare sonra hemen piller bitti işareti veriyor ve makine kendi kendini kapatıyor. Şevk ile, çok merak ve istekle aldığım bu makinalar elimde atıl durumda kaldı. Merakla çektiğim o kadar videoyu seyredemiyorum. Japonların çok hassas olduklarını biliyorduk veya öyle zannediyorduk, lakin öyle değilmiş, hiç kimse ilgilenmiyor maalesef. Hele Türkiye de hiç kimse ilgilenmiyor. 

Ben bundan sonra evime Canon markalı hiçbir şey sokmam. Bunları da bir Canon yetkilisinin okuyacağını sanmıyorum, sadece benim gibi Canon markasına meraklı olanları bilgilendirmek amaçlı yazıyorum. Canon dan bir beklentim yok, yukarıda belirtiğim gibi artık evime de Canon markalı bir ürün sokmam.

  • - Görüntüleme
counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler