17 Nisan 2015

Canliyemekkutusu.com İptal Ettirmek İstediğiniz Paketler İçin Para İadesi Yapmıyorlar.

1 aylık olağanüstü paket siparişi için (995 TL'değerinde) kendileriyle iletişime geçtim. Telefonda görüştüğüm sitenin sahibi olan kişi Şef Mehmet ak telefondan da sipariş aldıklarını belirtip ödeme yapamam için cep telefonuma sonrasında eşine ait olduğunu öğrendiğim bir IBAN yolladı. 1. paketi elime geçti.

4 gün kadar denedikten sonra kendilerine ulaşıp sağlık açısından bende yaptığı olumsuz etkiler nedeniyle devam edemeyeceğimi ve 1 haftalık kesinti yapıp (295 TL) geri kalan paranın tarafıma iade edilmesini istedim. Gelen parayı harcadıkları için iade yapmadıklarını söylediler. Kendilerini tüketici haklarına ve istediğim halde fatura kesmedikleri için vergi dairesine şikayet ettim.

İpek 118 Okunma

Cevaplar

  • İpek 15 Mayıs 2015

    Bir aydan fazla süre geçmesine rağmen maalesef hala geri ödeme alamadım. Şef Mehmet Ak'ın danışmanı olduğunu söyleyen Ebru isimli bir hanım devamlı olarak arayıp çok haklı olduğumu, kanunsuz ve usulsüz iş yaptıklarını kabul edip, hatalarını telafi edeceklerini lütfen başka şikayetlerde bulunmamamı rica edip durmasına rağmen hala net bir dönüş alamadım. Paranın üçte birini yatırma karşılığında bu yazmış olduğum şikayeti kaldırmamı bile talep ettiler. Şef Mehmet Ak ve 

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön