07 Eylül
#12549784

CanlıPetShop Hatalı Eksik Canlı Gönderimi

3 gün önce 10 adet çeşitli özel tür lepistes siparişi verdim blue grass'ından tutun hb white'ına kadar. Babama doğum gününde heveslendirmek için öğrenci harçlıklarımdan arttırıp aldım. Ama göreyim ki gelen balıklar ne istediğim tür ne istediğim renkte 1 balık eksik 1 balığın karnı çekilmiş iskelet gibi yüzemiyor bile bu hastalık yolda olan hastalık değil akvaryumdan böyle koyulmuş 1 balığıda özel tür yavrusu diye 1cm olmayan bir yavru koymuşlar. Bunu onlara söyleyince balıklar doğru eksik yok 1 haftaya renklenir diye dalga geçer gibi bir şey yazıp bir daha da geri dönmüyorlar bana yaptılar size de yapmasınlar. Ahım sizden çıkar mı çıkmaz mı bilmem ama sizi rabbime havale ediyorum.

Eren Eren 2.046 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Eren10 Eylül

    Canlıpetshop ne geri dönüş yapıyor ne de eksik balık gönderdiğini kabul etmiyor fotoğraf ve videolarla kanıtladığım halde. 10 balığın 5i kusurlu ve istediğim türde ve formda balıklar değildi. Sitelerine yorum yazıyorsunuz yorumunuzu kaldırıyorlar. Siz bir öğrencinin kıt kanaat biriktirdiği 3 kuruşa almaya çalışıyorsunuz, siz bir babanın hediye sevincine göz diktiniz. Umarım birilerine ulaşır bu şikayetim yanıltıcılar!

  • Eren10 Eylül

    İkizkuyruk lepistes diye gönderdiniz balıkta bir haftaya ikizkuyruktan eser kalmadı. Eksik balık gönderdiniz dalga geçtiniz 1 haftaya renklenir diye. Moscow blue diye bambaşka bir balık gönderdiniz insanı saf yerine koyup doğru teslimat dediniz. Dükkanınızdan hastalıklı balık koydunuz o öyle zaten bir şey olmaz dediniz. Umarım sizden çıkar ahım bir öğrencinin 90 lirasını aldınız. Kendime değil babama almıştım sevinsin diye yazıklar olsun sizin gibi esnafa da hak hukuk yiyenede!

Ziyaretçi Yorumları