14 Ağustos
#12421157

Çankırı Özlem Seyahat Baştan Aşağı Kötü Bir Hizmet

10 Ağustos 2019 tarihinden rezervasyon numaranızı aradım ve saat 20.30 seferine rezervasyon yaptırdım inandık durağı için. Saat 20.50'de rezervasyon yapmış olduğum numarayı aradım ve otobüs ne zaman gelecek diye sordum ben orası inandık neresi bilmiyorum host arkadaşın numarasını vereyim dedi ve ben numarayı yazıp arayana kadar otobüs önümden geçti gitti.


Geçip giderken el kaldırdık 2-3 kişi ama selektör yaptı ve yavaşlaması bile. Otobüsü aradım durakta neden durmadınız dedim biz orayı geçtik dedi neyse bir sonraki durak noktasında bekle araç ile bırakacaklar beni dedim bekleyemeyiz hemen gelin dedi. Otobüse binerken laubali bir şekilde nerede bekliyorsunuz dedi. Bende her zaman inip bindiğim yerde dedim. Bize inandık denildiği zaman biz köprüyü biliriz dedi belediye pazarını bilmeyiz dedi. Köprüde olmanız gerekiyordu dedi.


Ve gitti (köprüde yolcu indirip bindirilebilecek bir duraklama alanı yok. Yolun ortasında durması gerekiyor). Bu nasıl bir personel bu nasıl bir işletme bir daha mecbur kalmadıkça binmem. Bu kadar olay yetmiyormuş gibi bir de 100 km mesafeye 30 TL para ödedim.

Sertan Sertan 890 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları