Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Çankaya Belediyesi ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü
  • profile
1 Destekçi

Çankaya Belediyesi Köpek Kedi Yuvasının Atılması

1.473
Gülsün
Gülsün 18 Haziran 2022 21:39

Ben gökkuşağı sakinlerindenim misket parkında çok sevdiğimiz 2 köpeğin yuvası vardı bugün kaldırıldığını öğrendik lütfen yuvamızı geri getirin köpeklerimizi mağdur etmeyin temizlik görevlisinin attığını söylediler temizlik görevlisi önce işini düzgün yapsın bu park aylarca hiç temizlenmedi ağaçlar bakımsız çiçekler çimler o yuvayı atmayı iş kabul etmiş sanırım bende görevliden şikayetçiyim.

  • profile
1 Destekçi

Benzer Şikayetler

profile
66
2 hafta önce

Çankaya Belediyesi 4 Adet Köpek Kulübesini Canlara Çok Gördü Vermedi!

2023 Ocak ayında Ankara Adliyesi Söğütözü Ek Hizmet Binası yanındaki parkta yaşayan sokak köpeklerinin soğuk ve yağmurlu havalarda korunması için Çankaya Belediyesi'nden 4 adet köpek kulübesi talep ettim. Çankaya Belediyesi'nin bana verdiği cevabı aynen yazıyorum ' 2023 yılı içerisinde böyle bir pro...

profile
11
4 hafta önce

Çankaya Belediyesi Park Ve Bahçeler Müdürlüğü Lambalar Yanmıyor

Çankaya Belediyesi, park ve bahçeler 2 haftadır birlik Mahallesi 393 cadde üzerindeki parkın ışıklarını ısrarla yakmamaktadır. Vatandaşları korku sarmış durumdayız. Her yer kapkaranlık bir şekilde Tedaş elektrik firması bize ait değil diyor Çankaya Belediyesi sorumluymuş konuyla ilgili.

profile
1.173
07 Şubat

Çankaya Belediyesi Köpeklerin Saldırısı

videoplayer-icon

Ankara/Çankaya'da dün köpek tarafından ısırıldım bu köpekler daha önce de başkalarını ısırdı kovaladı bu günde beni ısırdı. Belediyenin buna çözüm bulması lazım. Bacağımın son durumunu koyacağım ayrıca parkta birini daha ısırdı videosunu yükleyeceğim.

Çankaya Belediyesi Köpeklerin Saldırısı
  • profile
1 Destekçi
profile
3.287
11 Ekim 2022

Çankaya Belediyesi Başıboş Köpek Çetesi Dolu!

Ç****'da başıboş sokak köpeği çeteleri yüzünden ne güvenle sokağa çıkabiliyoruz, ne geceleri uyku uyuyabiliyoruz. Çok merkezi ve trafiğin yoğun olduğu bir yerde bile tüm kaldırımlar parklar köpeklerle dolu. Etraftakiler çiğ et ve kemikle besliyor, hayvanlar aşırı saldırgan. Parklar köpek pisliği ve ...

  • profile
  • profile
  • profile
3 Destekçi
  2 Yorum
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .