Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Çankaya Belediyesi ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Pınar sonuçtan memnun

Çankaya Belediyesi İşkur Ortaklı Pastacılık Eğitimi

69
Pınar
Pınar 11 Ocak 11:11
Çözüldü
Pınar'ın Teşekkür Mesajı
“Teşekkürler”
Çankaya Belediyesi İşkur Ortaklı Pastacılık Eğitimi

Çankaya Belediyesi İşkur ® ortaklı is ve istihdamı garantili pastacılık eğitimi projesi başlattılar. Daha ilan verilir verilmez gidip kayboldum ertesi hafta ön görüşme toplantısına katıldım Arabica Coffee ortaklarından Satılmış çeribaşı ve is ve istihdam biriminden Eylem Hanım baş sorumlulardı ve ben kendimi tanıtırken bir terslik hissettim ve zaten toplantı biterken eylem hanim satılmış beye dönerek bunu da alıyor muyuz diye sordu. Satılmış bey de "Tekrar değerlendireceğim onu"dedi ve birbirlerine bakıp alaycı şekilde güldüler. Sonuç olarak beni elediklerini öğrendim. Günahım neydi peki? Çalışmak için güya uygun bulunmamışım oysa bütün kriterlerim uygundu. Hiçbir engelim yoktu şükür. Eylem hanıma sorduğumda geçerli bir neden sunamadığı gibi resmen beni geçiştirdi. Kısacası hile var adam seçiyorlar. Benim gibi hevesli ve ihtiyacı olanları asla almıyorlar, toplantıdaki herkesin bir şekilde restaurantı ve mutfağı vardı hepsi durumu iyi olan isi gücü olan tecrübeli insanlardı. O zaman ilanda tecrübeli kursiyer aranıyor yazmalı öyle değil mi? Tipine bakarak kafalarına göre ayrımcılık yapıyorlar. Eylem hanimin bana yaptığı 2. Hata bu. 2 yıl evvel de beni elemişti dikiş kursuna yazılmak istemiştim. Neymiş efendim durumu kötü olan ve gerçekten çok ihtiyacı olan ve daha önce hiç dikiş kursuna katılmayan insanları seçiyorlarmış Peki bu seferki bahane neydi acaba? Güya seçmelerde etkisi yokmuş belediye çalışanlarının. Yani güya satılmış bey seçecekti. Ama bence bir şekilde etkisi olmuş gibi görünüyor. Satılmış beyin de hakkaniyetle seçmediğine eminim. Kısacası bir proje çıkarmışlar ortaya ve yandaşlarını ve beğendiklerini kafalarına göre seçiyorlar. Cankaya belediyesine hiç yakışmadı bu hareket. Asla hakkaniyetli bir belediye değil ve çalışanlar sucu hep başkalarına atıp ilgisiz kalıyorlar. Hiç kendilerine toz kondurmuyorlar ortak is yaptıkları insanları da kendileri yönlendiriyor veya kotu niyetli seçiyorlar sonuç da böyle hüsran oluyor. Bu da bir nevi kul hakkı oluyor ihtiyacı olanı değil olmayanı seçiyorlar çünkü. Gerçekten ihtiyacı olanı ayırt edemiyorlar veya etmek istemiyorlar.

Pınar
Pınar15 Ocak 11:28

Teşekkürler

Benzer Şikayetler

profile
3
3 gün önce

Çankaya Belediyesi Meyhane Gürültüsüne İzin Verme

Çankaya Belediyesi gürültüye müsaade ediyor, teşvik ediyor. Görevini yapmıyor. Artık yeter. Yıldızevler Mah bihter şimdiki adıyla firdevs meyhaneden kuzu kumru sallanıyor yeter. Sabah 9 da mi ölçüm yaptınız. Saat 00.03 gelin konut binasında ölçüm yapın yeter.

profile
66
1 hafta önce

Çankaya Belediyesi 4 Adet Köpek Kulübesini Canlara Çok Gördü Vermedi!

2023 Ocak ayında Ankara Adliyesi Söğütözü Ek Hizmet Binası yanındaki parkta yaşayan sokak köpeklerinin soğuk ve yağmurlu havalarda korunması için Çankaya Belediyesi'nden 4 adet köpek kulübesi talep ettim. Çankaya Belediyesi'nin bana verdiği cevabı aynen yazıyorum ' 2023 yılı içerisinde böyle bir pro...

profile
26
1 hafta önce

Çankaya Belediyesi Pasaport Başvuru Durum

30.12.2022 tarihinde Çankaya ilçe nüfustan pasaport başvurusu yaptım bugün 16.03.2023 ve hala basım öncesi kontrol aşamasında yazıyor 2 kez seyahatimi iptal etmek zorunda kaldım nüfus müdürlüğünün telefonunu açan yok muhatap olacak kimse yok lütfen bir çözüm bulunsun bu olaya.

profile
381
1 hafta önce

Çankaya Belediyesi Parkta Köpek Saldırısı

Çankaya beldiyesi sınırlarındaki İ*** yanındaki parkta bulunan başıboş bir köpek arkadan sessizce yaklaşarak eşimi bacağından ısırdı. 4 doz kuduz aşısı oldu. Ve o köpek bildiğimiz 3 kişiyi daha ısırmış. Ve köpeğini gezdiren bir kadına üst geçitte saldırmış. Yine ballıbaba sokakta başka bir köpek çet...

Çankaya Belediyesi Parkta Köpek Saldırısı
Çankaya Belediyesi Parkta Köpek Saldırısı
  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .