02 Mayıs 2013 #1774288

Çankaya Belediyesi Farabi'deki Derin Çukurlar!

Çankaya'da, Farabi sokak'ta bir yol var ki diller destan, Bir de üzerindeki Çukurları. Ama özellikle bir bölge var ki, orası daha bir sorunlu. Farabi'nin, Cinnah Caddesi altından geçen bölümü. Fotoğraflarla daha iyi anlaşılacaktır fakat gerçekte, araçların bir numaralı düşmanı olan o çukurlar, özellikle o bölge'de Konfederasyon oluşturmuşlar. Sürücüler, o bölgeden geçmemek için trafik kurallarını hiçe saymayı göze alıp, direk, sol taraftan Cinnah caddesine çıkabiliyorlar.


Farabi sokak, Mesnevi sokak, oradan güvenlik caddesine çıkış, oradan da Çetin Emeç bulvarına. O yollar maalesef hep çukur ve yağmur oyukları ile dolu. Araçlarımız, o yollarda telef olmaktadırlar.

Hasan 116 Okunma

Cevaplar

  • Hasan10 Haziran 2015

    . Şikayetimden yaklaşık 2 yıl sonra, acele bir şekilde ve kalitesiz "yama"lar yaparak durumu kurtarmağa çalışmışlar ancak yeni ve daha da rahatsız edici çukurlar açmaktan kendilerini alamamışlar maalesef. Kapatılan çukurlardaki asfalt da çökmüş bir vaziyette ve "kaliteli eğimi olan bir çukur" vaziyetini almıştır. yazık, bu belediyenin ve de "eğer öyleyse" bu belediyenin parasını kısanlara. Bizim yollarımızı geri versinler artık.!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön