Çankaya Belediyesi Sokak Hayvanları Köpeğime Saldırıyor!

Ali Erdoğan O. |

ÇankayaBelediyesi Mustafa Kemal Mahallesinde 2127 soka ta dev gibi köpekler nedeniyle köpeğimi sokağa çıkarmam imkansızlaştı. Saldırıyorlar ve bu nedenle köpeğimi her gün buradan 5 km uzakta bulunan Bilkent alışveriş merkezi arkasında bulunan parka getiriyordum. Ancak orada da sahipsiz çok sayıda köpek ve de en tehlikelisi bir pittbull gördüm. Köpeğim tedirgin ben de çok zorlanıyorum. Ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.

2127 nolu sokak ve Mustafa Kemal mahallesi ile Bilkent alışveriş merkezi arkasında bulunan sahipsiz köpeklerin toplanmasını ve halkın huzur içinde gezinti yapmasının sağlanmasını istiyorum.

Etiketler :

Sokak Hayvanları

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Erdoğan O.
  05 Şubat
  21:42

  şikayetım üzerine hemen geldi iki görevli.Beni tel ile de aradılar.''abi bizim ne uyuşturucumuz ne de kepçemiz var.Bız bunları yakalayamıyoruz ,kacıyorlar'' dediler.Alay eder gibi.hangı cagda yasıyoruz.hangi medeni ülkede sokak kopegı var.onlar bu işi nasıl halletmısler.bunları da soruşturdunuz mu.
  neden TBMM den,sokak kopeklerının bakımı ve muhafazası için gereklı butceyı de içeren bır kanun tasarısı gecırılemıyor.

 • Ali Erdoğan O.
  04 Şubat
  21:24

  sokak kopeklerı acınacak durumda ,aç ve saldırgan.ama bizim için de tehlike yaratıyorlar saldırıyorlar.her ilce beledıyesıne belli mıktar bütçe ayrılmalı,bu kopekler toplanarak barınaklara konmalı,aşıları yapılmalı,doyurulmalı ve de kısırlaştırılarak bakılmalı.sorarım hangı medeni ülkede sokak kopegi var.onlar bu işi nasıl hallediyor.biz neden yapamayalım.eminim her vatandaş bu konuda bütçenize gereklı katkı payını vermeye de hazırdır.

 • Ali Erdoğan O.
  04 Şubat
  21:19

  sıkayet uzerıne dostlar alısverıste gorsun seklınde gelen ıkı eleman \'\'bızım elımızden bısey gelmez,aletımız dahı yok \'\' diyerek gittiler.peki soruyorum neden zahmet edip te geldı bunlar

 • Ali Erdoğan O.
  08 Eylül
  20:16

  Şikayetimle ilgili olarak belediyeniz tarafından henüz hiç bir girişimde dahi bulunulmadığı halde neyi değerlendirmem isteniyor anlamış değilim.