28 Ağustos 2015

Çanakkale Truva Turizm Yazıhanedeki Valizim Kayboldu!

Sayın yetkili; 27.08.2015 tarihinde Çorlu otogar yazıhaneden sabah saat 08:00'da İzmir 20:20 arabasına bilet aldım. Valizimi yazıhaneye bırakmamın sorun olmayacağını bildirdiler. Akşam saat 19:30'da geldiğimde valizimi istediğimde haberlerinin olmadığını söylediler! Sabah çalışan arkadaşa ulaşamadık müdürle görüşmemizde biletin iptal edilmesini söyledi. Hangi mantıkla böyle bir şey söylediğini gerçekten anlamış değilim.

Sorunun bu şekilde çözülmeyeceğini bilmesi gerekir, ki sorumlu bir insanın yaklaşım tarzı bu olmaması gerekir. Sabah İzmir otogara indiğimde buradaki yazıhanenize geldim yapacak bir şeylerinin olmadığını söylediler. Valizimde bulunan ilaçlarımı kullanamadım sorunun acil çözümünü istiyorum.

Arslan 505 Okunma

Cevaplar

  • Arslan29 Ağustos 2015

    Sayın yetkili 27 08 2015 tarihinde Çorlu otogar yazıhane den sabah saat 08 00 da İzmir 20 20 arabasına bilet aldım valizimi yazıhaneye bırakmamın sorun olmayacağını bildirdiler akşam saat 19 30 da geldiğimde valizimi istediğimde haberlerinin olmadığını söylediler sabah çalışan arkadaşa ulaşamadık müdürle görüşmemizde biletin iptal edilmesini söyledi < hangi mantıkla böyle bir şey söylediğini gerçekten anlamış değilim < sorunun bu şekilde çözülmeyeceğini bilmesi gerekir ki sorumlu bir insanın yaklaşım tarzı bu olmaması gerekir sabah İzmir otogara indiğimde buradaki yazıhanenize geldim yapacak bir şeylerinin olmadığını söylediler valizimde bulunan ilaçlarımı kullanamadım sorunun acil çözümü

  • Arslan28 Ağustos 2015

    Konuyla ilgili tarafıma acil bilgi verilmesini rica ediyorum

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön