29 Ocak 2014

Çanakkale Seramikte Ton Farkı

Banyom için aldığım seramikler de uygulama sonrası ton farklılıkları farkettik ve tabi herkesin başına gelen malum sonuç. Kale suçu bayiye ve uygulamayı yapana atıyor. Bayi ürünlerin aynı seri ve aynı renk kodunda olduğunu söylüyor. Ama eksper gelip kutuları bile görmeden farklı zamanda üretilmiş yani farklı kodda ürün kullanıldığını rapor etmiş. kale diyor bayiye git bayi diyor Kale'ye git.

Sitedeki benzer şikayetlere ve cevaplara bakıyorum. Cevaplar hep aynı. Kes yapıştır şeklinde ve hatta çok güldüm. Birisi teşekkür mesajı yollamış ürünüm değiştirildi diye. Altta Kale'den gelen ilk cevaba bakıyorum, kes yapıştır cevap olumsuz.

Tuncay 634 Okunma

Cevaplar

  • Çanakkale Seramik Temsilcisi04 Eylül 2014

    Değerli Müşterimiz, Telefon görüşmemizde de belirttiğimiz üzere şikayetiniz kabul edilmiştir. Tazmin işlemleri, tarafımıza bilgi vereceğiniz tarih itibariyle başlayacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, Müşteri Hizmetleri Yönetimi

  • Tuncay 12 Şubat 2014

    tek suçum Çanakkale seramikten ürün beğenip almış olmak ve parasını ödemekken; tüm yaşanan süreçlere bakınca, firmanın elindeki tüm teknolojiye rağmen farkedemediği ton farkını seyyar ampul ile uygulamayı yapan ustanın farketmesini ummadığım için. aynı bayıden tek seferde ve aynı kod urun almama rağmen tum urunleri önce bir doku ve renk uzmanına götürmediğim için. bunun ispatı olarak eve taşınmama rağmen çıkan paketleri atmamayı ve saklamayı akıl edemediğim için. sanırım ben suçluyum. ton farkı duvar seramikleri yerine yer seramiklerinde çıksaydı keşke en azından banyomda santranç oynayabilirdim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön