25 Nisan 2013 #1763999

Çanakkale Seramik Ödemesini Yaptığım Batarya 1 Aydır Ortada Yok!

26.03.2013 tarihinde Kale Fulya mağazasından duş teknesi, duşakabin, duş başlık sistemi ve batarya satın aldık. Duş teknesi ve bataryalar 4 gün içerisinde gelir dediler, 10 gün sonra geldi. Tekne takıldığı gün ölçü alındı, kabin için 10 gün içerisinde montajı yapılacak denirken 18 gün sonra gerçekleşti.


Yaşanan tüm bu olumsuzlukların yanında ödeme sırasında H**** Bey tarafından hafta sonuna kadar gelir denilen duş bataryası ise halen ortada yoktur. 22 Nisana kadar defalarca Fulya Kale mağazasını ve H**** Bey’i aradık ancak hiçbir bilgi edinemedik; son 4 gündür Müşteri hizmetlerini de arıyorum ancak fabrikadan ve H**** Bey’den bilgi beklediklerini ileterek kesinlikle geri aramıyorlar.

Rüya 215 Okunma

Cevaplar

  • Rüya29 Nisan 2013

    Sipariş verdiğimizde bu hafta sonu stoklara gelir denilen ürün için hala konunun çözülmemiş olması ve siparişin üzerinden 1 aydan fazla sürenin geçmiş olması, verilen cevaptaki "en kısa zaman" kavramını oldukça samimiyetsiz kılıyor. Az önce arayıp konuyu tekrar çağrı merkezine sorduğumda "sonuç yok" dönüşünü almam da buna en büyük örnek!!!

  • Çanakkale Seramik Temsilcisi27 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlere en kısa zamanda bilgi verilecektir. Saygılarımızda, Satış Sonrası Hİzmetler Yönetimi 444 5253

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön