16 Mayıs 2013 #1802719

Çanakkale Seramik Kusurlu Ürün Teslim Edildi!

İstanbul Çekmeköy'de ki bir bayiden aldığımız banyo dolabının yetkili servis tarafından montajı yapılırken lavaboda çatlak, dolap kapağında kapanma sorunu olduğu görüldü. Değişim talebinde bulunduk. Ancak yeni gelen dolabın lavabosu sapsarı ve yine vuruklar var. Ayrıca kapak bu kez hiç kapanmıyor. 3. değişim için 20 gündür bekliyoruz.


Ancak ne aldığımız bayi, ne yetkili servis, nede kalenin çağrı merkezi bize yardımcı olmuyor. Geri dönüş yapmıyorlar. Aradığımızda da fabrikanın stoklarında dolabın olmadığı haftaya geleceği söyleniyor. Her hafta bir diğer haftaya erteleniyor. Sorunumuzun ne zaman çözüleceği belli değik. Çanakkale seramiği tercih ettiğim için çok pişmanım.

Emel 261 Okunma

Cevaplar

  • Emel25 Mayıs 2013

    daha öncede belirttiğim şikayetlerden dolayı 3. kez değişimi yapılacak banyo dolabım için bugün yetkili servisim geri dönüş yaptı ve değişime gelindi.ancak bu kez de aynada belirgin bir çizik var! 4.değişim için rapor tutuldu.ayrıca aynalı kapağın biçimi de değişmiş,benim beğenip seçtiğim ürün böyle değildi.gönderilen 3 ürününde kusurlu olması tesadüf mü yoksa çanakkale seramiğin ürünleri artık bu kadar kalitesiz mi çok merak ediyorum.tıpkı bu mağduriyetimin nasıl giderileceğini merak ettiğim gibi!

  • Çanakkale Seramik Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşamış olduğunuz sorunlar nedeniyle üzüntü duyduğumuzu belirtmek isteriz,ürünleriniz üretim hattında olup sevki önümüzdeki hafta gerçekleştirilecektir. Saygılarımızla, Kale Satış Sonrası Hizmetler Yönetimi Çağrı Merkezi;444 52 53

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön