Çanakkale Seramik Ürünü 3.5 Aydır Göndermedi Paramı da İade Etmiyor!

Merve G. |

Yaklaşık 3.5 ay önce Kale İris Banyo dolabı aldım. Bu ürün yaklaşık 3.5 aydır elime ulaşmıyor. İade etmek istiyorum onu da yapmıyorlar. Artık Kale Banyo ile uğraşmak istemiyorum. Paramı iade etsinler. Ürünleri kötü zaten.

Klozet aldım her yerinde problem var. Çanakkale Seramik Servisini çağırıyorum 2 haftadır. Müsait değillermiş. Yurtdışındalarmış...

Gerçekten çok kötü ürünler. Hiç bir destekte yok. Paramı iade edin. Halihazırda satın almış ve taktırabildiğim ürünlerin de servisi sağlayın. Gerçekten yoruldum artık...

Etiketler :

Ürün İade / Değişim Kusurlu - Ayıplı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Merve G.
  17 Eylül
  11:44

  Merhaba,

  Ürün elime ulaştı evet. Yalnız ürün kapağı içindeki camdan ötürü soyulmuş. Servis gerekli evrakları verdi. Kapağının en kısa sürede gönderilmesi konusunda yardımınızı rica ederim. Lütfen bu da 3.5 ayda ulaşmasın.

  Aynı zamanda almış olduğumuz klozetin bağlantı yerlerinde de bir problem var. Bunun için ayrıca bir şikayet açıp resimlerini paylaşacağım. Kesinlikle ürünlerinin alınmaması gereken bir firmasınız. Maalesef ki şikayetvar.com'da detaylı bir şekilde yazan yok. Ben herkesin duyması için elimden gelen herşeyi yapacağım. Ürün tam 3. kere problemli geldi. Hem içinde hem de kapağında aşınmalar var. Ama size bir kez daha göndermeyi göze alamıyorum. Bu nedenle ürünün kapağının bir an önce gönderilmesini rica ederim.

 • 17 Eylül
  09:32

  Değerli Müşterimiz,

  Yetkili servisimiz tarafından dün hizmet sağlanarak sorun çözülmüştür,

  Saygılarımızla

  Satış Sonrası Hizmetler Yönetimi