Çanakkale Seramik Duş Camı Hala Değiştirilmedi

Onur Y. |

2013 Kasım ayı içerisinde banyomuzu yenilemeye karar verdik ve fayans, vitrifiye, armatür kısacası tüm ürünlerimizi Çanakkale markası satan Konak'taki Aden İnşaat Ltd. Şirketinden satın aldık. Ürünlerimiz peyderpey geldi, montajı yapıldı. En son duş teknemizin camı geldi ve montajı yetkili servis tarafından yapıldı montaj yapılınca ürünün hatalı olduğu görüldü çünkü cam kapandığında yaklaşık 2 cm bir boşluk kalıyor yani tam olarak kapanmıyor.

Modeli shift 140 değişeceği söylenildi ancak neredeyse 1 ay olmasına rağmen tarafıma bir bilgi verilmiş değil servisi de firmayı da defalarca aradım ancak aldığım tek cevap biz size döneceğiz ancak dönüş falan yok. Gerçekten sıkıldım artık.

Etiketler :

Ürün İade / Değişim Yetkili Servis Tamir Süresi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Onur Y.
  23 Ocak
  18:44

  Merhabalar,

  Bugün ayın 23'ü ve bu mesajın üzerinden 10 gün duş kabinimin takılmasının üzerinden tam 30 gün geçti ve hala bir gelişme yok.

  Bilgi rica ediyorum. Sorunum hala çözülmedi.

 • 13 Ocak
  13:37

  Saygıdeğer müşterimiz.

  İhtiyacınız olan ürünümüz dış tedarik yoluyla tedarik edilen bir ürünümüzdür. Ürünün firmamıza tedariği gerçekleştirilmiş olup, tarafınıza iletilmek üzere 13.01.2013 tarihli sevk programına dahil edilmiştir.

  Bilgilerinize arz ederiz.

  Satış Sonrası Hizmetler Yönetimi