16 Nisan 2013

Çanakkale Seramik Banyolar İçin Dış Cephe Seramiği Teslim Etti!

7 Nisan 2013 Pazar Kale Fulya Terrace mağazasında Kinetik Açık Gri V2'yi görerek ve dokunarak beğendik. 1 hafta içinde teslim etme sözü verdikleri için ürünü sipariş ettik. Ürün söz verildiği gibi 15 Nisan Pazartesi günü evimizde çalışan ustalara teslim edildi. Akşam eve gittiğimde gelen ürün Kinetik V3 dış cephede kullanılan yüzeyinin zimpara gibi olan seramiklerden olduğunu gördüm.

Beğendiğimiz Kinetik V2 ürün numunesi ise silinebilir kayganlığı olan bir üründü. Ek1'deki resimde yapılan hata apaçık ortadadır. Ustalara günlük para verdiğimizden daha şimdiden 1 günlük kaybımız var. Banyo için dış cephe seramiği gönderen Çanakkale Seramik'in bu büyük hatayı derhal düzeltmesini bekliyorum.

Volkan 179 Okunma

Cevaplar

  • Volkan 20 Ağustos 2013

    Çanakkale Seramik banyo içi kullanım için satmış olduğu dış cephede kullanılan seramiğini uygun bir modelle değişikliğini sağladı. Ancak seçilen ürün öncekinden 500TL daha ucuzdu. İade talep ettim ancak iade işlemi halen gerçekleşmedi.

  • Çanakkale Seramik Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın müşterimiz. Bildiriminiz firmamızca kayıt altına alınmış olup, yerinde inceleme yapılması için ilgili personelimiz konuyla alakalı bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla. Satış Sonrası Hizmetler Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön