Çanakkale Seramik Banyo Dolabı Ve Lavabo Katalogda Yazdığı Gibi Değil!

Erbil Ümit A. |

Çanakkale Seramik Fold model aynalı banyo dolabı takıldıktan bir hafta sonra bağlantı yerlerinden ve duvardan düşme noktasına geldi. Ayna kapaklar söküldükten sonra düşmesi engellendi. Şu anda hala duvarda asılı ancak kapakları olmadığı gibi ikiye ayrılmak üzere.

Ayrıca ürün yapıldığı malzeme ürün kataloğunda mdf yazmasına ve bayinin teşhirinde ki ürün de mdf olmasına rağmen bana gelen ürünün sadece kapakları MDF arka plan ve ara bağlantı elemanları sunta.

Firmadan geri dönüş yapılarak ürünün tamamının mdf'den üretilmediği şeklinde şikayetimi kapattıklarını belirten bir telefon aldım!

Etiketler :

Kusurlu - Ayıplı Ürün Kalite - Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erbil Ümit A.
  01 Kasım
  21:38

  BİR DAHA ÇANAKKALE SERAMİK Mİ ALLAH KORUSUN? HA BİR DE ENGİN YAPI VAR ÇEKMEKÖY ŞUBESİ KENDİSİNİ SADECE ÜRÜNLERİN SATIŞINI YAPMAKLA AYRIŞTIRIYOR AMA MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ 0 (SIFIR).
  KOMPLE MUTFAK DOLABI YAPTIRDIM DİYEYİM SİZE SİZ ANLAYAYIN... 8 HAFTA DEDİLER 10 HAFTA DA GELDİ NEYSE Kİ; AMA MEKANİZMALI RAFI KOYMAYI UNUTMUŞLAR. RAFLARIN ÖLÇÜSÜ BOZUK 16 HAFTA OLDU HALA GELECEK.
  BİR DE SİZ BOŞUNA 444 LÜ BİR HAT AÇMIŞSINIZ, İNSANLAR SORUNLARINA ÇÖZÜM BULAMIYOR KOYMUŞSUNUZ ORAYA GENCECİK KIZLARI ÖNLERİNE BİR METİN KONUŞTURUP DURUYORSUNUZ NEREDE O MÜDÜRÜM DİYE GEÇİNEN yetkilileriniz?1

 • Erbil Ümit A.
  01 Kasım
  09:20

  Bu mudur cevap? MDF Sunta meselesini ne yapacaksınız? 2 aydır bu durumdayım dolaplar takıldıktan 1 hafta sonra oldu. Ne yetkili servisi adamlar da size havale ediyor!

 • 26 Ekim
  13:49

  Değerli Müşterimiz,

  Yetkili Servisimiz en kısa zamanda hizmet sağlayacaktır.

  Saygılarımızla.

  Satış Sonrası Hizmetler Yönetimi