Çanakkale Seramik Aynı Parti İçinden Çıkan Farklı Tonda Seramikleri!

Necdet B. |

13 Mayıs tarihinde aldığım Çanakkale Seramik in Pia kemik rengindeki fayanslarını duvara döşediğimiz de ton farkı çıktı, eksperlerinin gelip incelemesine ve fark var demesine rağmen firma suçunu kabul etmedi ve 300 TL'değerinde seramiğin üzerine yattı, ucuz çin seramiği alsak daha iyi olurdu diye düşündük, yılların Kale Grubu'nun ürettiği seramiklerde bu denli özensizlik ve kalitesizlik olabileceği aklımıza gelmezdi. Bir Türk markasının ürünlerinin ucuz Çin seramiklerinden farkının kalmadığını görmek üzücü.

Etiketler :

Kusurlu - Ayıplı Ürün Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Mayıs
  09:04

  Değerli Müşterimiz,

  Sorun satış noktası ile alakalı olduğu için çözüm noktanızın orası olduğu belirtilmek istenmiştir. Bazı bayiler ürünleri yüksek metrajlarda alarak stoklarında tutar. Stoktan ürün verilirken de ürünlerin renk ve ebat şablonuna dikkat edilmesi gerekir. Burada yapılacak hatalar Kale'den tamamen bağımsız olup, satış noktası ile ilgilidir. Kale olarak şikayetinizi bayimize ileterek üzerimize düşeni yapmış bulunmaktayız.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Yönetimi

 • Necdet B.
  28 Mayıs
  17:27

  Koca firma olarak 3 kuruşluk şikayeti sahiplenmediniz. sağ olsun dudullu bayiniz sizden kaynaklanan sorunu sahiplendi ve çözdü. Bayinize teşekkür ettim. Sizi de bundan sonra kimseye tavsiye etmeyeceğim. 300 TL\'lik seramik yüzünden yaptığım şikayeti bir sürü insan okumuş. Olayı sahiplenseydiniz size de teşekkür ederdim ancak size sadece başarılar dilerim, tabi bu anlayışla ne kadar başarılı olabilirseniz.

 • 27 Mayıs
  15:37

  Değerli Müşterimiz,

  Yapılan incelemelerde üretim kaynaklı bir hata tespit edilmemiş olup, farklı renk kodlarında ürünler verildiği görülmüştür. Farklı renk kodu olan ürünlerin bir arada döşenmemesi gerekmektedir. Seramiklerle ilgili özensizlik ve kalitesizlik söz konusu değildir.

  Çözüm konusunu alışveriş yaptığınız satış noktası ile görüşebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Müşteri Hizmetleri Yönetimi

 • 22 Mayıs
  14:59

  Merhaba,

  İlgili bildiriminize istinaden gerekli kontroller sağlanıp tarafınıza en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

  Bilgilerinize.
  Saygılarımızla.

  Müşteri İletişim Merkezi