06 Eylül 2013

Çanakkale Seramik Arızamı Yaklaşık 2 Aydır Gidermedi!

1 yıl önce kullanmaya başladığım ve tasarım ürünü olan banyo musluk bataryası su akıtmaya başladı. 10.07.2013 tarihinde servis geldi ve iç aksamında bir bozukluk olduğu ve bunun fabrikadan gelmesi gerektiğini söyledi.

Mayıs ayından beri de tasarım ürünü olan klozet kapağının kırılan ayaklarını beklediğim için bu iç aksamında tedariğinin bu kadar uzun sürüp sürmeyeceğini sordum, musluk daha önemli olduğu için en kısa sürede temin edileceğini söyledi.

18.08.2013 tarihinde Çanakkale Seramik call center'e durumu anlatan mail attım. 19.08.2013 tarihinde şikayet kaydının oluşturulduğunu ve en kısa sürede aranacağımı söylediler. Şu an itibarı ile ne arandım, ne de klozet kapağı ve musluk tamir edildi. Şikayetim var!

Nevin 253 Okunma

Cevaplar

 • Nevin'in Teşekkür Mesajı13 Eylül 2013

  Kale servis bugün (13.09.2013) geldi ve arızam giderildi. Teşekkürler

 • Nevin 12 Eylül 2013

  Firma personeli nazik ama şikayet giderilmedi

 • Nevin 12 Eylül 2013

  Öncelikle firmaya nazik cevabı için teşekkür ediyorum. Ama şu an itibarı ile hiçbir şekilde aranmadım ve arızam giderilmedi. Ya firma cevabı geçiştirmek için yazdı ya da servis konusunda problemleri var. Her iki durumda da sanırım bundan sonra sorunumu tüketici hakları ile halletmem gerekecek. Şikayetvar.com'a da ilgisi ve takibinden dolayı teşekkür ederim.

 • Çanakkale Seramik Temsilcisi06 Eylül 2013

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle yaşanan bu durum nedeniyle üzüntü duyduğumuzu belirtmek isteriz,ürünleriniz ile ilgili problemler yetkili servisimiz tarafından iletilmiş olup parçalar dün sevk edilmiştir. Yetkili servisimiz bugün hizmet vererek sorunlarınızın çözümünü sağlayacaktır. Saygılarımızla, Satış Sonrası Hizmetler Yönetimi Müşteri İletişim Merkezi 444 5253

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön