01 Eylül 2015

Çanakkale Seramik Antrasit 60x120 Ürün Tedariği!

Gürpınar şantiyemizde 3 bloktan oluşan projemizde kullandığım malzeme yetmediğinden projem sözleşmem gereği yetiştiremediğim için maddi ve manevi zor durumda bırakıldım. Oysa 30 yılla yakındır tüm şantiyelerimizde Çanakkale Seramik ve tüm ek malzemeleri kullanmakla övünçle öneren biri oldum. Beni ikilim ve Engin T.
çalışmalarımın şahitleridir.

Şuan kabası devam eden 4 projemde alternatif firma araştırmadan Kale gurubunun tüm malzemelerini kullanmak kararım değişmemiştir
ama şuanda zor durumda bırakıldım. 180 m2 malzemeyi tedarik edemezsem yapmış olduğum son blokta tüm taşları kırıp sizin malzemenize yakın bir seramikle bitirmek zorundayım lütfen bir çare.

Hasan 590 Okunma

Cevaplar

  • Çanakkale Seramik Temsilcisi27 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz , İlgili bildiriminize istinaden tedarik aşaması tamamlanarak ,şikayetiniz çözülmüştür. Saygılarımızla, Müşteri İletişim Merkezi.

  • Çanakkale Seramik Temsilcisi18 Eylül 2015

    Sayın Müşterimiz, İlgili bildiriminiz doğrultusunda 444 5253 nolu Müşteri İletişim Merkezi hattı üzerinden aramaktayız ancak size ulaşamamaktayız. Bilgilerinize, Saygılarımızla. Müşteri İletişim Merkezi

  • Çanakkale Seramik Temsilcisi01 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlgili bildiriminize istinaden en kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. Saygılarımızla, Müşteri İletişim Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön