02 Ocak 2015

Çanakcılar Seramik(Creavit Seramik) Bir Türlü Alamadığım Banyo Dolabı!

Yaklaşık 5 hafta önce Creavit marka, nice model, beyaz erik rengi, boy dolabı sola açılan bir banyo mobilyası aldım. İlk hafta dolapların rengi yanlış geldi. 2.hafta lavabo modülü doğru geldi ve takıldı. Ancak, boy dolabı sağa açılır geldi. 3. hafta ne olduğuna dair bilgi alamadım. 4. hafta hala bilgi yok. 5. hafta 25 Aralık itibariyle başladı ama hala bilgi yok.

Banyoda satın aldığım halde gelmeyen bir boy dolabı eksik. Evin içinde tadilat sırasında yapılan bir sigorta var. Boy dolabının üstüne konulacak. Şu anda kablolarıyla beraber sarkan bir sigortam var ve boy dolabın hala yok. Beni bu kadar mağdur ettikleri için Creavit firmasının merkezinden ve Ankara Bölge Müdürlüğünden şikayetçiyim.

Aylin 2.842 Okunma

Cevaplar

  • Creavit Temsilcisi02 Ocak 2015

    Değerli Tüketicimiz.; Creavit olarak yetkili satıcı aracılığı ile satış yapmaktayız.Yetkili satıcılar ürün siparişlerini tarafımıza hangi renk ve kod olarak geçerse o şekilde ürün teslimatı yetkili satıcıya yapılmaktadır.Üretici firma olarak; yetkili satıcının hangi koşullar çerçevesinde nasıl bir satış yapmış olduğu konusunda bilgimiz bulunmamaktadır. Ayrıca marka olarak belirlenen standart üretim dışında herhangi bir sipariş kabul etmemekteyiz. Satın almış olduğunuz ürün standart sağ açılır yönlüdür. Sol açılır yön çalışması yoktur. Satıcı firmanın ısrarla ürünü talep etmesi üzerine ürünün yeniden üretilmiştir. Özel üretim ürünlerin termin süresi; 3 hafta üretim ilaveten 1 hafta nakliye süresidir. Bu anlamda satıcı firmanıza ürün belirtilen tarihten daha önce sevk edilmiştir. Ancak bu işlemden sonra satıcı firma ürün renginin farklı olarak istendiğini ve siparişi yanlış geçtiklerini beyan ederek ürünü yeniden talep etmişlerdir.Yine durumun hassasiyeti sebebi ile tanımlanan termin süresinden önce yeni sipariş verilen ve özel üretim olan ürünler Satıcı firmaya sevk edilmiştir. Yaşanılan aksaklıklar tarafımızca bir sebep yüzünden oluşmamıştır. Çanakcılar Seramik A.Ş. firması üretici olarak siparişi veren kuruma gerekli desteği tanımlanan süreden daha önce sağlamıştır. Konuyu bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla,

  • Aylin 30 Aralık 2014

    Henüz herhangi bir gelişme olmadı. Hala beklemedeyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön