Cambly'de Rezervasyonlu Derslerimi Yapamıyorum!

Tolga Tolga21 Ocak 18:08

Aşağıda bir başka arkadaşın tüm detaylarıyla anlattığı sorunu ben de yaşıyorum. O yüzden kendisinden aynen alıntı yaptım. Derslerimi telefon aracılığıyla yapıyorum. Telefon markası ile ilgili olabilir mi? Ancak güncellemeden önce böyle bir sorunu kesinlikle yaşamadığımı da söylemeliyim. Derslerim boşa gidiyor ve motivasyonum kayboluyor.

"Cambly uygulaması gecen hafta güncellendikten sonra rezervasyonlu derslerime bağlanamamaya başladım. Ders saatimde dersine bağlan kısmı kayboluyor ve eğitmenler bölmesine giremiyorum o dakikadan itibaren ta ki rezervasyonlu ders saatim bitene kadar.

Yani kendi hocama da bağlanmak için üstüne tıklayamıyorum. O arada resmen Cambly donuyor sadece otomatik bir hoca gelsin dersem boş olan biri geliyor bana bunun mantığını açıklamıyorlar! Mail yazdığımda da siz iptal etmişsiniz, siz başka hocaya bağlanmışsınız diyorlar! Bugünkü bağlanamama sorunuma cevabınız ne olacak acaba? İndirimsiz halinden ücret düşmeyecek olsa şu an iptal ederim. "

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Cambly 21 Ocak 18:22

Tolga Bey merhaba, Kullanıcılarımızın yardım sayfamız (https://camblyenglish.zendesk.com/hc/tr) üzerinden oluşturdukları destek taleplerinin hem hafta içi hem hafta sonu 24 saat içinde yanıtlandığını biliyor muydunuz? Paylaştığınız e-posta adresi ile kayıtlı bir Cambly hesabı bulamamaktayız. Hesabınızın kayıtlı olduğu e-posta adresi üzerinden bir destek talebi oluşturabilir misiniz? Böylece destek ekibimiz yaşadığınız soruna dair yardımcı olabilir. Saygılarımızla, Cambly Ekibi.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler