12 Ağustos 2018
#10779310

Cambly.com'un İptal Edilmesi Güç Olan Aboneliği!

Cambly iptal edilemez abonelik hakkında, Cambly’e henüz 5 gündür üyeyim, fakat rezervasyon yaptığım halde eğiticilerin rezervasyon iptal etmesinden ya da 1-2 dakika ekranı açıp "sorry I have to GO now because of the other students" demesinden, bugün yine sistemde eğitmenin altında "sizin için ayrıldı" yazmasına rağmen eğitmenin çevrim içi görünmemesinden ötürü arayamadığım dakikaların kaybından, yalnızca 2 adet 30’ar dk’lık verimli görüşme gerçekleştirip diğer görüşmelerimin parça parça olmasından tutun kayıt olurken "istediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz, yalnızca kullandığınız ayların ücretini aylık baz fiyattan hesaplayıp kullanmadığınız ayları iade edeceğiz" yazmasına rağmen ben de giden 1 ay olsun önemli değil ne kadar çabuk kurtulursam hiç olmazsa param cebimde kalmış olur diye düşündüğümden ötürü, bugün aboneliğimi iptal etmek istedim fakat yapamadım, eski e-postalarım arasından Cambly’e ait bir help e-posta adresi buldum ve oraya şikayetimi ve iptal isteğimi dile getirdim.


Not: Bu mağduriyeti herkes yaşayacak diye bir durum da yok, ben yaşadıklarımı dile getiriyorum. Zaten zamanım az ıelts e gireceğim biraz pratik yapabilirim yabancılarla dedim ama olmadı.

İlker İlker 3.228 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cambly Temsilcisi15 Ağustos 2018

    Merhabalar, Üyemiz bizimle yardım bölümünden iletişime geçmiş, kendisine dönüş yapılarak iptal talebi yerine getirilmiştir. Saygılarımızla, Cambly Ekibi

  • İlker'in Teşekkür Mesajı14 Ağustos 2018

    Konu şikayetvar.com da yayımlanmadan önce firma üyeliğimi iptal etmiştir. Teşekkür ederim

Ziyaretçi Yorumları