Cambly.com Para İadesi Yapmadı!

Eda Eda11 ay önce

Cambly iptal ettiğim aboneliğin para iadesini yapmadı!

Aylık 790 TL olmak üzere 6 taksit ile satın almama rağmen ilk taksitte hesabımdan 456 ve 848 TL olmak üzere toplamda 1304 TL kesildi!

İade talebi yaptığımda hesabımdan 2790 TL kesildi ve yetkili kişi A** hanım tarafıma 3867 TL geri iade yapılacağına dair e- mail attı. Belirttiği 2 hafta iş günü geçti ve üzerine 2 ay geçti hala ödeme yapılmadı!

Cambly.com yapılan işlemlere dair hiçbir belge sağlayamıyor! Kesinlikle çok kötü bir sistemleri var. Doğru miktarda para iadesi yapılırsa burayı güncelleyeceğim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Cambly 10 ay önce

Merhaba Eda Hanım, Geri bildiriminiz için teşekkürler. Aboneliğinizin iptal işlemi tarafımızdan 22 Ocak 2019 tarihinde, 3867.20 TRY tutarında sağlanmış gözüküyor. Bunu teyit eden ekran fotoğrafını da yolladığınız mail üzerinden sizinle paylaşmış ve konu ile ilgili bilgiyi iletmiş bulunmaktayız. Banka kartı ile yapılan işlemlerin iadesi 7 - 14 iş günü, kredi kartı ile yapılan işlemlerin iadesi ise 1-3 iş günü içerisinde kart bankasına bağlı olarak hesaba yansımaktadır. İade sürecini bankanız yönetmektedir, iadenin biçiminin nasıl ve ne zaman olacağı konusunda en doğru bilgiyi onlar verecektir. Eğer ödeme taksit ile yapıldıysa, ilgili taksit tutarları önce banka tarafından tahsil edilir, sonrasında yapılan iadeye istinaden karta iade edilir. Bu süreçte son kullanıcı bu işlemleri +/- şeklinde hesap dökümünde görebilir. İadenin taksitli şekilde yansıması, bankaların iş akış süreçleri ile alakalıdır ve tarafımızdan müdahale edilemez. Konu ile ilgili bankanız ile iletişime geçmeni rica ederiz. Yardımcı olabileceğimiz bir konu olursa yazın lütfen. Saygılarımızla, Cambly Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler