29 Ocak 2019
#11516648

Cambly.com Ödeme İptali!

Yaklaşık yarım saat önce Cambly'de üyelik satın aldım ve yaklaşık 1 aylık yerine yanlışlıkla 1 senelik 3500 lira civarında ücret kesildi. İptal etmek istiyorum. Dersten hiç faydalanmadım. Çağrı merkezi yok ulaşamıyorum. Babamın kartından çektirdim şu an bana çok kızgın lütfen acil ücretin tamamını yatırılmasını istiyorum.

Tugba Tugba 2.252 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Tugba'nın Teşekkür Mesajı16 Aralık 2019

  Sürecimi olumlu tamamladılar teşekkürler

 • Cambly Temsilcisi31 Ocak 2019

  Merhaba Tuğba Hanım, İletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Dün yolladığınız maile geri dönüş yapılarak satın aldığınız aboneliğin iptal edildiğini ve tüm ücret iadesinin sağlandığını görmekteyiz. Banka kartı ile yapılan işlemlerin iadesi 7 - 14 iş günü, kredi kartı ile yapılan işlemlerin iadesi ise 1-3 iş günü içerisinde kart bankasına bağlı olarak hesaba yansımaktadır. İade sürecini bankalar yönetmektedir, iadenin biçiminin nasıl ve ne zaman olacağı konusunda en doğru bilgiyi bankanız verecektir. Aklınıza takılan bir şey olursa bize https://camblyenglish.zendesk.com/hc/tr linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Cambly Ekibi

 • Tugba30 Ocak 2019

  Ücretimin tamamının iade edilip üyeliğimnde iptal edilmesini arz ederim. Ve ben aylık tutar aldığımı sanıp yıllık ödeme yapmamda sitenizdeki hatadan dolayı olduğunu düşünüyorum. Satın alırken toplam tutarı göstermedi ve 3D istemedi. Acil dönüş yapıp lütfen ücretimin tamamını yatırılmasını istiyorum.

 • Tugba30 Ocak 2019

  Cambly kullanıcı adım [email protected] lütfen mağduriyetimi acil giderin. Ödemeyi yıllık aldığını fark ettiğim an iptal talebi yaptım tarafınıza. Çok zor durumdayım Şu anda. Acil ücretin tamamın yatırılmasını istiyorum.

 • Tugba29 Ocak 2019

  Merhaba esimin üzerinden (erol uguz) ismiyle açtığım Cambly hesabından 1 aylık alacağıma yalnislikla 1 senelik üyelik satin aldım yarım saat önce. Ve babamın kartından aldım. Acil iptalini istiyorum ve ücretin tamamının yatırılmasını istiyorum. 1 yıllık ücret kesildi ve ailem şu an çok kızgın bana zaten zor durumdalar lütfen yardımcı olun muhattapda bulamıyorum telefonları tok. Ücretin tamamının yatırılmasını iadesini istiyorum. Acil geri dönüş yapın lütfen. Derslerden hiç faydalanmadım

Ziyaretçi Yorumları