05 Ocak 2019
#11403470

Cambly.com Müşteri Hizmetleri Yok!

Henüz bir haftadır kullanmaya başladım uygulamayı iki gün önce görüştüğüm eğitmenin görüşmenin ilk birkaç dakikası sonrası çok bariz bir şekilde görüşmeyi bilinçli olarak sonlandırdığını görünce şok oldum! Ücretini verip kullanıldığın ve senin paranla para kazanan eğitmen resmen keyfine göre adam seçme saygısızlığı gösteriyor! Ama bundan daha üzücü olan Cambly Yönetiminin daha da saygısız ve kaba olan duyarsızlığı oldu! Bahsettiğim görüşmenin hemen ardından olumsuz geri bildirimde bulundum baktım üzerinden 24 saat geçti şikayetime olumlu ya da olumsuz hiçbir yetkili bir yanıt verme nezaketinden yoksun; kendi imkanlarımla yönetimde olduklarını öğrendiğim A** d ve D** t isimli yöneticilere uygulama içerisinden mesaj attım ama yine en ufak bir yanıt ilgi yok. Konu sürekli açık gözüküyor. İlgili kişiler sürekli önleme ama sinir bozucu derecedeysek bir yanıt alamıyorsunuz! Üstelik hiçbir müşteri hizmetleri numarası vs. De yok! Gerçekten paranızla rezil olmak ne demek çok güzel öğretiyor bu uygulama.

Murat Murat 4.201 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Cambly Temsilcisi08 Ocak 2019

  Merhaba Murat Bey, Hayalkırıklığınızı anlıyoruz fakat amaç kesinlikle hiçbir öğrencimizi susturmak değil, aksine aldığımız geri bildirimleri ciddiyetle takip etmek, gerekli aksiyonları almak ve bu süreçte yaşamış olabileceğiniz ders haklarını telafi etmektir. Araya haftasonu girdiği için maillerinize dönüşümüzü Pazartesi mesai saati içinde gerçekleştirmiş bulunmaktayız. Durumu incelediğimizde eğitmenin dersten ayrılmadığını, bağlantı sorunundan ötürü dersin kendiliğinden sonlandığını gördük. Cambly sisteminde eğitmenlerimizin farklı seviyelerden öğrencilerle çalışma tecrübeleri bulunmaktadır, bu nedenle eğitmenin öğrenciyi seviyesine göre seçmesi gibi bir durum bulunmamaktadır. Bu süreçte herhangi bir yanlış anlaşılma olduysa çok üzgünüz. Sorunuz olursa bize yazın lütfen. Saygılarımızla, Cambly Ekibi

 • Murat08 Ocak 2019

  Şikayet sebebim Cambly firmasından hiç kimsenin benimle iletişime geçme sorumluluğuna sahip olmamasıydı zaten. Ve siz çözüm olarak müşterilerinizle muhatap olmaya tenezzül etmeden al şu dakikaları sus diyecek kadar saygısız bir firma çıktınız.! Ben her sorun yaşadığımda bu bilinçli siteye yani sikayetvar.com’a yazıp günler sonra sizin kendi uygulamanız üzerinden değil buradan benimle iletişim kurmanızı mı bekleyeyim yani? Sizin sorun çözme şekliniz köşeye sıkışmak anlaşıldı. Gerçekten müşteriyi parasını aldıktan sonra tek başına bırakan siz gibi bir firmaya yaptırım uygulamayanlar utansın ne diyeyim!

 • Cambly Temsilcisi07 Ocak 2019

  Merhaba Murat Bey, Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Mesajlarınıza iş günlerinde 24 saat içinde geri dönüyor, mağduriyet yaşamayacağınız şekilde aksiyon alıyoruz. Verdiğiniz geri bildirimler için teşekkür ederiz, bizim için oldukça değerliler. Bahsettiğiniz dersi incelediğimizde internet bağlantısından kaynaklanan bir sorundan ötürü eğitmen ile olan bağlantınızın kesildiğini gördük. Bu dersi telafi etmek için aboneliğinizin sonuna ders yapabileceğiniz bir gün daha ekledik. Sorunuz olursa bize https://camblyenglish.zendesk.com/hc/tr adresinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Cambly Ekibi

 • Murat05 Ocak 2019

  Cambly yönetimine olumsuz geri bildirimde bulundum ve üstünden neredeyse iki gün geçmesine rağmen attığım destek talebi mesajlarına hiçbir şekilde geri dönüş olmadı. Bir müşteri hizmetleri de olmadığı için parasını verip kullandığım bu uygulamada şu an paramla rezil oluyorum arkadaşlar. Yönetimden Ayça d ve Demet t kişileri de aynı şekilde mesajıma iki gün geçmesine rağmen hiçbir geri dönüş yapmadılar.! #299736 Destek talep numaram belki kendi uygulamasında müşterileriyle ilgilenmeyen Cambly buraya bakar.!

Ziyaretçi Yorumları