16 Şubat 2018
#10141154

Cambly.com Kampanya Yapıyor Ama Sonrası Yok!

Halihazırda bir Cambly üyesiyim. Yaklaşık 2 haftadır ders yapıyoruz. Sevgililer Günü'nde kampanya yaptı. Mevcut 3 aylık üyeliğimi 6 aylığa çıkarırsam aylık 60 TL gibi bir fiyata geliyordu. Emin olmak için mail attım, çünkü başka destek hatları yok. Daha sonrasında saatler sonrasında döndüler ve sorunumun ne olduğunu sordular. Tabi bu sırada mailler gelmeye devam ediyor; son 90, son 30 gibi. Ama mailime cevap verenler bu kadar hızlı mail atmıyorlar.


En son mailimde dedim ki kampanya bitiyor, vaktinde cevap vermediğiniz için kampanyaya katılamayacağım. Yardımcı olacaklarını söylediler, tabi ki bir aksiyon alamadık, çünkü zaten neredeyse 2 katı ücret ödediğim bir müşterileriyim. Belki onlarca mail attım, bakın yapalım bitiyor diye. En son numaramı yazdım arayın görüşelim bu şekilde olmuyor diyerek büyük ihtimal pazartesi dönecekler ve iş işten geçmiş olacak. Sonuç olarak her şey müşteri olana kadar.

Sanem Sanem 4.147 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cambly Temsilcisi14 Mart 2018

    Merhaba, Öğrencimiz, 12 Şubat 2018 tarihinde destek ekibimize Cambly uygulaması üzerinden ulaşmıştır. Öğrencimize 13 Şubat 2018 tarihi itibari ile destek sağlanmaya başlanmıştır. Öğrencimiz ile mail yoluyla haberleşmelerimiz sonrası aboneliği isteği doğrultusunda düzenlenmiştir ve zaman kaybı telafi edilmiştir. Öğrencimizin uygulamamızdaki aboneliği halen devam etmektedir. Öğrencimizin 3 aylık paketi ile 6 aylık paketi arasındaki ücret farkı 13 TRY'dir. Öğrencimiz bu fark için paketini değiştirmek istememiştir, 3 aylık paketini kullanmaya devam etmektedir. Cambly Ekibi

Ziyaretçi Yorumları