24 Aralık 2018
#11348876

Cambly.com İptal Etmeme Rağmen Aylık Para Çekiyor!

Yaklaşık 2 ay önce Cambly.com üyeliğimi iptal ettim, ve müşteri desteğine sebebiyle birlikte neden iptal etmek istediğimi yazdım önce dönüş yapılmadı ,daha sonra tekrar yazdım iptal ettiler fakat ekstreme her ay 160 TL yansıdığını gördüm.


Şu an hesabı kullanamıyorum zaten iptal durumda ama yine para kesiliyor. Müşteri hizmetlerinin doğru yardımını alamadım. Aylık takside bölerek iade ettikleri tutar ise sadece 88.90 TL. Ürünü kullanamıyorum ve kullanamama rağmen ayda 71,1 TL ödemek zorunda kalıyorum.

Selma Selma 3.068 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Selma24 Aralık 2018

    Para eksik yansıyor tam olarak bundan bahsediyorum. Siz aylık -160 TL çekiyor ve 88.90TL kadar geri ödemede bulunuyorsunuz. Bunu çözmenizi bekliyorum sizlerden.

  • Cambly Temsilcisi24 Aralık 2018

    Merhaba Selma Hanım, İletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Talebiniz üzerine aboneliğiniz 5 Aralık 2018'de iptal edilmiş ve tarafımızdan ücret iadesi gerçekleştirilmiştir. Banka kartı ile yapılan işlemlerin iadesi 7 - 14 iş günü, kredi kartı ile yapılan işlemlerin iadesi ise 1-3 iş günü içerisinde kart bankasına bağlı olarak hesaba yansımaktadır. İade sürecini bankalar yönetmektedir, iadenin biçiminin nasıl ve ne zaman olacağı konusunda en doğru bilgiyi bankanız verecektir. Bu ödemeyi 12 taksitli olarak yaptığınız için bankanız sizden ödemeleri çekmeye devam ediyor ve sonrasında iadeyi hesap dökümünüzde + olarak gösteriyor olabilir. Konu ile ilgili bankanızla iletişime geçmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Cambly Ekibi

Ziyaretçi Yorumları