Toplam çözüm sayısı
..
Cambly ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Cambly.com Haftanın Yenilenmesi!

1.934görüntüleme
Sevgi
Sevgi 02 Şubat 2019 09:44

Perşembe akşam Cambly'e kayıt oldum. Haftada 3 gün 15'er dakika. Ama bu program kafasına göre kendini yeniliyor. Bir pazar günü yenilendi ilk kayıt olduğum hafta ve benim 1 tane 15 dakika konuşmam yandı.

2. Hafta da cuma günü yeniledi ve bir 15 dakika konuşmam daha yandı. Bu konuda uyarmalı program ama kafasına göre yenilemeler yaparak zor durumda bırakıyor. O kadar para vermeme rağmen kullanamıyorum dakikalarımı.

Cambly Logo
Cambly03 Şubat 2019 22:25

Merhaba Sevgi Hanım, Açıklamak isteriz. Dakika kullanım kurallarımız aşağıdaki gibidir; - Haftalık dakikalarınız herhangi bir değişiklik talep etmediğiniz sürece her hafta Pazar'ı Pazartesi'ye bağlayan gece saat 03:00'da yenilenir. - Günlük dakikalarınız için herhangi bir değişiklik talep etmediğiniz sürece her gece saat 03:00'da yenilenir. - Dersler bulunduğunuz hafta içerisinde Pazartesi'den Pazar'a istenilen gün ve saatlerde yapılabilir. - Haftalık ders haklarınız birleştirilemez. - Günlük plan dakikalarını kullanmaya başladıktan sonra aynı gün içinde tamamlamanız gerekir. - Kullanmadığınız dakikalar bir sonraki güne veya haftaya aktarılmaz. Sistemimiz her ayı 4 hafta=28 gün olarak değil, en az 30 gün olarak hesaplıyor. Böylece her zaman 4 haftadan fazla kullanım hakkınız olduğuna emin oluyoruz. Böylece ilk haftadaki kayıplarınızı son hafta telafi ediyoruz. Aboneliğiniz 26 Ocak'ta başlamış, 26 Ocak ve 27 Ocak'ta iki ders hakkını kullanmışsınız, 3. ders hakkınız ise aboneliğinizin sonunda olacak. Sonrasında 27 Ocak'ta, Pazar'ı Pazartesi'ye bağlayan gece saat 03:00'da haftalık ders haklarınız yenilenmiş, 28- 29 Ocak ve 2 Şubat'ta bu haftanın 3 ders hakkını kullanmışsınız. Yani bu durumda ders kaybınız olmamış oluyor. Sorunuz olursa bize lütfen yeniden yazın. Saygılarımızla, Cambly Ekibi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler