24 Eylül 2018
#10941448

Cambly.com Hafta Ortasında Başladım Dakikalarım Sıfırlandı!

Cambly'e haftanın 5 günü 15 dakika paket için üyeliğimi yaptırdım. Üyeliğimin başlangıç tarihi 20.09.2018 ve perşembe gününe denk geliyordu. Üye olduğum akşamdan itibaren kullanmaya başladım. Ancak pazartesi haftanın 5 gününü doldurmadığım halde 30 dakikam sıfırlandı. Normalde pazartesi günleri haftalık dakikalar sıfırlanıyor sitede bununla ilgili makaleler var biliyorum ancak ben haftanın ortasında başladığım için her gün kullanmış olsam bile bu 5 günü dolduramazdım.


Çünkü aynı gün içinde süreyi dolduramayacağımı bildikleri halde bana kullanma hakkı verilmedi. Merak ediyorum ben haftanın bitmesine 4 gün kala 5 günlük hakkımı nasıl dolduracaktım ki siz kullanamadığım iki günlük 30 dakikamı sıfırladınız. Mail atıyorum standart cevaplar zaten o prosedürü biliyoruz siz buna cevap verin ve ulaşabileceğimiz numara yok bu nasıl bir sistem. Şimdiden pişman oldum çevremdeki kişilere de anlatacağım ki üye olmasınlar ve bankam ile görüşeceğim iptal ettireceğim ben böyle saçma bir şey görmedim.

Su Su 1.241 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Cambly Temsilcisi04 Ekim 2018

    Merhaba Su Hanım, Bize yolladığınız maile dönüş yapılarak dakika kullanım sistemimiz ile ilgili açıklama yapılmış, kullanmadığınız bir ders hakkı aboneliğinizin sonuna eklenerek telafisi yapılmıştır. Sorunuz olursa bize yeniden, aynı mail üzerinden yazmanızı rica ederiz. Saygılarımızla, Cambly Ekibi

  • Su24 Eylül 2018

    Merhaba, buradan iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Cambly destek ekibine mail atmama rağmen standart bir cevap aldım ve daha sonrasında dönmediler. Evet 4 ders hakkım vardı ancak ben perşembeden perşembeye yenileneceğini düşünerek sadece 1 gün boşluk bıraktım ayrıca haftanın 7 günü üzerinden düşünürsek 5 günü ardı ardına kullanmak zorunda değilim bu durumda ben 1 dersimi sadece ardı ardına kullanmadığım için kaybetmek zorunda da değilim. Üyelik yaparken bununla ilgili bir bilgi vermek sizin sorumluluğunuzda benim değil. Ben üyeliğimi istediğim gün başlatabilirim ve 7 günün 5 gününü belirleme benim seçeceğimde olmalı sizin değil. Yani siz bana hafta ortasında başladığım için ardı ardına kullacaksın gibi bir dayatmada bulunamazsınız. Eğer bulunuyorsanız da bunu üyeliği hafta ortasında yapanlar için bir uyarı ile belirtmek zorundasınız bu etik değil. İş işten geçtikten sonra siz 4 günün 1 gününü kullanmadınız derseniz bu kabul edilemez. Bu bana çok mantıksız geliyor. Ben sizin ( hafta ortasında) kullanmadınız dediğiniz 15 dakika mı istiyorum. Diğer 15 dakika da sizin belirttiğiniz gibi yıl sonunda olacaksa tamam. Ancak uzlaşamadığımız takdirde iptal edeceğim. Teşekkürler.

  • Cambly Temsilcisi24 Eylül 2018

    Merhaba Su Hanım, Bizimle iletişime geçtiğiniz için teşekkürler. Sistemimiz her ayı 4 hafta=28 gün olarak değil, en az 30 gün olarak hesaplıyor. Böylece her zaman 4 haftadan fazla kullanım hakkınız olduğuna emin oluyoruz. Böylece ilk haftadaki kayıplarınızı son hafta telafi ediyoruz. Aboneliğiniz her hafta Pazartesi günü yenileniyor.  Her 7 gün değil, her Pazartesi sistemini kullanıyoruz. Bu şekilde kimse 4 haftadan daha az kullanım elde etmiyor, hep daha fazla kullanım sağlanıyor. Sizin durumunuzda üyeliğinizi 20 Eylül 2018 Perşembe günü aldığınızı görüyoruz. 20,21,22 ve 23 Eylül'de 4 ders hakkınız varmış. Son ders hakkınız ise üyeliğinizin sonunda bulunuyor, boşa gitmiyor. Sorunuz olursa bize her zaman [email protected] mail adresinden ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Cambly Ekibi

Ziyaretçi Yorumları