24 Ocak 2019
#11491083

Cambly.com Ders İçerikleri Yetersiz

Ben bir matematik öğretmeniyim. 2 aydır Cambly kullanıyorum. Benimki tam şikayet değil de bir istek. Cambly ders notlarında matematik ile ilgili notlar yok. Genel Ingilizce konuşma konuları üzerine dersler var. Benim gibi mesleki alanda kendini geliştirmek isteyenler için mesleklere özel ders konuları olursa faydalı olur. Mesela matematik öğretmenleri için, kimya öğretmenleri için. Aslında öğretmenlerin içinde her meslekten kişiler var ama Cambly ders notları dersin daha verimli geçmesini sağlıyor. Şimdilik genel Ingilizce konularını çalışıyorum. Ekibe başarılar dilerim.

Mehmet Mehmet 1.097 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Mehmet'in Teşekkür Mesajı24 Ocak 2019

    Mevcut konuşma konularını kullanıyorum. Sadece matematiğe özel dokümanlar da olur belki ileride. Hızlı yanıt için teşekkürler.

  • Cambly Temsilcisi24 Ocak 2019

    Merhaba Mehmet Bey, Geri bildiriminiz ve öneriniz için çok teşekkür ederiz. Üyelerimizden gelen bu tür geri bildirimler, platformumuza getireceğimiz yenilikler konusunda bize ışık tutmaktadır. Bu fikrinizi de ekibimize ilettik. Websitemizde "Ders Planları" bölümü altında değişik konularda yüzlerce makale ve alıştırma bulunmaktadır. Bu planlar içinden size Tartışma Konuları ve Konuşma Konuları ders planlarını da önerebiliriz. https://www.cambly.com/en/student/?query=mathematics#tab=all linkinden Matematik alanında ilgisi ya da tecrübesi olan eğitmenlerimizi görebilirsiniz, bazen eğitmenlerin kendi materyalleri de olabiliyor. Ayrıca internetten bulduğunuz makaleleri eğitmeninize ileterek bu makaleler üzerinden de ders yapabilirsiniz. Sorularınız ya da önerileriz olursa bize her zaman https://camblyenglish.zendesk.com/hc/tr adresinden ulaşabilirsiniz. Yeniden çok teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Cambly Ekibi

Ziyaretçi Yorumları