07 Ocak 2019
#11413459

Cambly.com Bağlantı Problemi Yaşanıyor!

Aralık ayının son haftası açtığım "bağlantı problemi ve geçmiş görüşmelerime ulaşamadığım" konulu kayıtlara 72 saat sonra aşağıdaki mesaj tarafıma ulaşmıştır. Kaybettiğim zaman ve görüşemediğim saatler için benden öncelikle özür dilenmesini beklerdim. Yaşanan problem için harcadığım mesainin karşılığı olarak da 4 gün uzatma hesabıma tanımlanmış. Öncelikle Cambly programını çok beğendiğimi ve bunu her fırsatta her platformda dile getiriyordum (Play Store mesajımdan görüleceği üzere) ama aşağıda yer alan mesajı tarafınızdan almak beni üzdü. Sanırım bu mesajları yazan kişi yaşadığım durumu empati kurmakta zorlanmış. Yalnızca 4 günü ekleyerek kaybettiğim mesaiyi telafi edeceğini düşünmüş. Umarım gerekli hassasiyeti göstererek bundan sonraki yaşatacağımız problemlerde önce özür durumunu belirtirsiniz.


Hesabında bir bağlantı sorunu oluşmuş ve bu giderilmiş. Ben hesabına 4 gün ders yapmadığını gördüğüm için 4 gün uzatma ekledim.

Hayati Hayati 1.547 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Hayati09 Ocak 2019

    Öncelikle geç de olsa firmanızın göstermiş olduğu hassasiyet beni oldukça memnun etti. Çünkü 3 gün içinde yaşadığım bağlantı problemini çözmek için harcadığım saatlerce zamanı tek telafi edecek durum bunun yaşatan firmanın bu mahcubiyeti bildirmesidir. Firmanızın kurmuş olduğu sistemi ve eğitmenlerinizi bu platformda da ayrıca takdir etmek ister, başarılarınızın devamını dilerim.

  • Cambly Temsilcisi08 Ocak 2019

    Merhaba Hayati Bey, Geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Gördüğümüz kadarıyla geçen hafta hesabınızda bir sorun gerçekleşmiş ve bu süreçte ders yapamamışsınız. Sonrasında bu sorun çözülmüş fakat bu durumla ilgili yeterli açıklama yapılmamış, bundan ötürü üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Bu durumun yaratmış olabileceği hayal kırıklığı anlayabiliyoruz. Bu geri bildirimi, müşteri hizmetlerinde sunduğumuz kaliteyi daha da arttırmak için oldukça ciddiye aldığımızı iletmek isteriz. Bu sürecin uzun sürmesinden dolayı yeniden üzgün olduğumuzu belirtmek ve bu durumu bir nevi telafi etmek adına hesabınıza 60 dakika hediye etmek isteriz. Sorularınız olursa bize her zaman yazabilirsiniz. Saygılarımızla, Cambly Ekibi

Ziyaretçi Yorumları