Cambly Yanlış Bilgilendirme Sorunu

Burhan Burhan3 hafta önce

Cambly yabancı hocalarla İngilizce konuşma sitesine Yıllık abone oldum. Abone olurken istediğim zaman dondurabilme garantisine güvenerek abone olmuştum. Abone olduktan sonra hafta'da 3 gün konuşma satın aldığım için dersleri kaçırmamam için hatırlatma mesajları geliyordu. Daha sonra yoğunluktan dolayı dondurdum. Ben istediğim zaman tekrar açabileceğimi zannediyor iken meğer dondurmanın belli bir süresi varmış. Ne bunun hakkında neden geçen günlerim hakkında hiçbir şekilde bilgilendirme veya hatırlatma mesajı almadım. Böyle olacağını bilseydim yıllık değil haftalık veya aylık abone olurdum.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Cambly 3 hafta önce

Merhaba Burhan Bey, Geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz. Dakika kuralları ve abonelik dondurma kuralları ile ilgili tüm kurallarımız yardım sayfamızda mevcuttur: https://camblyenglish.zendesk.com/hc/tr Burada dondurma işlemi ile ilgili kurallar şeffaf ve açık şekilde paylaşılmıştır. Bu noktada kullanıcılarımızın varsayımlarından ziyade sistemde belirtilen kurallar çerçevesinde ilerlememiz gerekmektedir. Aboneliğinizi bir defa dondurduğunuzu, bu özellikten yararlanabildiğinizi görmekteyiz, bu süre içinde aboneliğinizi abonelik dondurma kurallarına göre yeniden dondurma hakkınız mevcuttu fakat bu başka herhangi bir işlemin gerçekleştirilmediğini görmekteyiz.Aboneliğinizi 3-17 Kasım 2019 tarihleri arasında dondurduğunuzda bu aboneliğinizin 17 Kasım 2019 günü aktif olacağı anlamına gelmektedir, süresiz dondurma işlemi olduğu anlamına gelmemektedir. Abonelik dondurma işlemi yaptığınızda sistem size en fazla 3 hafta aralığı seçtirir, bu nedenle sistemde bu dondurma işleminin süresiz olduğunu gösteren ya da belirten hiçbir durum bulunmamaktadır. Sizin Cambly'de sisteme kayıtlı olduğunuz her an için sistemde yeteri sayıda eğitmen bulundurmaya çalışıyoruz ve eğitmenlerimizin çevrimiçi olup sizin için müsait olmalarını sağlıyoruz. Bunu bize ödediğiniz abonelik ücreti ile yapıyoruz. Bu süreçte iptal işlemi talebiniz durumunda iptal işlemi iptal politikasına göre yapılmaktadır. Yine de size yardımcı olmak adına aboneliğiniz uzatmış bulunmaktayız, ayrıca yeniden ders yapmak istediğiniz zamana kadar, dondurma kuralları çerçevesinde yine aboneliğinizi dondurabilirsiniz. Saygılarımızla, Cambly Ekibi

profile-icon Burhan 3 hafta önce

Haberim olmadan kaybettiğim ayların farkına varınca abonelik iptali ve para iadesinde bulundum. 2 bin lira'ya yakın bir ödeme yapmış olmama rağmen, Bana indirimli aldığım için ancak 65 liralık bir iade'nin söz konusu olacağını bu yüzden devam etmemin daha mantıklı olduğunu söylediler. Ben ise o zaman farkında olmadan kaçırdığım ayların telafisini ve ileri bir tarihte müsait olana kadar aboneliğimin dondurulmasını talep ettim ancak kurallarımız gereği bu konuda daha fazla yardımcı olamayacaklarını söylediler. Boşuna param gitmiş oldu. Mağduriyetim giderilmez ise herkesi uzun süreli üye olma konusunda uyaracağım ki aynı hataya düşmesinler.!

Cambly 3 hafta önce

Merhaba Burhan Bey, Yardım sayfamızdaki ilgili makalede (http://bit.ly/2vYZIDO) abonelik duraklatmaya dair bilgi verilmektedir. Web sayfamızda duraklatma işlemi yapılırken aboneliğin duraklatılacağı tarih aralığı kullanıcı tarafından seçilmektedir. İşlem yapıldıktan sonra aboneliğin hangi tarihler arasında duraklatılmış olduğu gösterilmektedir. Kullanıcılarımızın yardım sayfamız üzerinden (https://camblyenglish.zendesk.com/hc/tr) oluşturdukları talepler destek ekibimizce hem hafta içi hem hafta sonu 24 saat içinde yanıtlanmaktadır. Abonelik iptal talebi dışında ulaşan bir destek talebiniz bulunmamaktadır. Satın alınan aboneliği kullanıp kullanmamak kullanıcının tasarrufundadır. Oluşturduğunuz iptal talebi destek ekibimizce detaylı bir biçimde yanıtlanmış ve size yardımcı olabilmek adına alternatif sunulmuştur. Kayıtlı e-posta adresinizin gelen kutusunu kontrol etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Cambly Ekibi.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler