sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Cambly Üyelik İptali / Yetersiz Müşteri İlişkileri!

Gizem Gizem20 Aralık 2019 13:37

Üyeliğimi satın aldıktan 10 gün sonrasında programdan memnun olmadığım için iptal etmek istedim. Ancak kimse geri dönüş yapmıyor. Bugün gün içerisinde dönüş alamadığım takdirde Tüketici Mahkemesi'ne başvuruyor olacağım.

Ayrıca ödemeyi 12 ay boyunca ay ay çekeceklerine dair ibareler vardı ancak 2750 TL'direk olarak tek seferde kesilmiş? Bununla alakalı da firmaya ulaşmaya çalıştım, destek kayıtları açtım. Kimse dönüş yapmadı.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Gizem 22 Ocak 13:26

Aralık başı başlayan iade sürecinde, 24 Aralık'ta geri ödeme yaptığını belirten Cambly 'den hiç ödeme bankaya düşmedi. Bugün 22 Ocak ve hala ödeme yok! Referans numarası istiyoruz, yok! Sadece ödemenin 15 gün sürebileceği söyleniyor ama bankada açıkta bekleyen bir geri ödeme bile söz konusu değil. Ödemenin nerede olduğu konusunda bilgi bekliyorum?

profile-icon Gizem 22 Ocak 13:22

Merhabalar. Hala aynı sürecin devam ettiğini bilmenizi isterim. Cambly ödemeyi yağtığını söylüyor ancak bankaya düşen bir para gözükmüyor. Daha önceki şikayetlerimde referans numarası istedim ancak verilmedi. Bankada açıkta bekleyen bir para da yok üstelik. Acil geri dönüşlerinizi rica ederim.

Cambly 21 Aralık 2019 10:24

Gizem Hanım merhaba, 17 Aralık Salı saat 17.20'de oluşturduğunuz iptal talebi destek ekibimizce 18 Aralık Çarşamba 10.06'da yanıtlanmış. Aynı gün saat 10.32'de ise aboneliğiniz iptal edilmiş ve ücret iadesi sağlanmış. Konu ile ilgili olarak kayıtlı e-posta adresinize bir e-posta gönderilerek bilgilendirme de yapılmış. Söz konusu e-postayı size yeniden yönlendirdik. Kayıtlı e-posta adresinizin gelen kutusunu kontrol etmenizi rica ederiz. Saygılarımızla, Cambly Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler