Cambly Üye Oldum Nereden Oldum

Gizem Gizem3 hafta önce

Cambly üyeliğimi iptal ettirmek istiyorum. Memnun değilim sadece telefondan kullanarak çalışılmıyor. Daha efektif olması için Bilgisayar olması gerekiyor. 12 aylık üyeliğim var 1 aydır hiç kullanamadım. Cayma hakkımı kullanarak tüm ücretin iade edilmesini talep ediyorum. Kesintisiz.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Cambly 2 hafta önce

Merhaba Gizem Hanım, Kullanıcılarımız diledikleri zaman iptal talebinde bulunabilmektedir. Abonelik iptalinde bize ulaştıkları ve iptal talebinde bulundukları tarih esas alınmaktadır. 14 Mart Cumartesi gününe dek bize ulaşan bir talebiniz bulunmamaktadır. Geri bildirimleriniz için teşekkür ederiz. Kullanıcılarımız iOS/iPadOS uygulamamızda görüşme ekranında yer alan baloncuğa tıklayarak eğitmenlerinin gönderdikleri mesajları okuyabilir, bu mesajları Türkçeye çevirebilir ve eğitmenlerine mesaj gönderebilir. Kullanıcılarımızın geri bildirimleri bizim için çok değerli. Geri bildirimleriniz doğrultusunda Cambly'yi her geçen gün daha da geliştirmeye azami özen gösteriyoruz. Sizin Cambly'de sisteme kayıtlı olduğunuz her an için sistemde yeteri sayıda eğitmen bulundurmaya çalışıyoruz ve eğitmenlerimizin çevrimiçi olup sizin için müsait olmalarını sağlıyoruz. Bunu bize ödediğiniz abonelik ücreti ile yapıyoruz. Eğitmenlerimize sizinle yaptıkları ders başına da ayrı bir ücret daha ödüyoruz. Ders haklarınızı kullanmazsanız bu tutarı tüm eğitmenlerimiz arasında paylaştırıyoruz. Eğer çevrimiçi olursanız, seçtiğiniz eğitmenin kazandığı ücret artıyor ve biz de kalırsa payımızı alıyoruz. Bu nedenle ders yaptığınız ya da yapmadığınız her iki durumda ödediğiniz abonelik ücreti ile eğitmenlerimize ödeme yapılmaktadır. Tüm kullanıcılarımızın taleplerini adil bir şekilde değerlendirmekle yükümlüyüz. Abonelik iptal politikamız tüm kullanıcılarımız için geçerlidir. Saygılarımızla, Cambly Ekibi.

profile-icon Gizem 3 hafta önce

Merhaba bende mobil uygulama geliştirme analistiyim ve benim için kullanımı yeterli gelmedi ve memnun değilim. Bu sizin için memnuniyetsizlik açısından yeterli değil mi? Bilgisayar olmadığı durumda kamerada konuşurken yazışmaları takip edemiyorsunuz arka planda kaldığı için. Videoda iken yazışmaları göremeyip yazamıyorsunuz hatanızı tüm video call bittikten sonra görmekde hiç verimli değil. Neyse sonuç olarak mennun olmadığı bir uygulama için tam iade yapmıyormusunuz yani iptal politikası gereği kullanamadığım uygulamadan 400 lira kesmenin nesi adaletli acaba? Ben tam o ara iadesi istiyorum. 2111 Tl yatıırdım bu uygulamaya.

Cambly 3 hafta önce

Gizem Hanım merhaba, Cambly, web sayfamız üzerinden de mobil uygulamalarımız üzerinden de kullanılabilmektedir. İncelediğimizde oluşturduğunuz destek talebinin destek ekibimizce detaylı bir biçimde yanıtlandığını ve memnuniyetinizi sağlamak adına adımlar atıldığını görüyoruz. İptal politikamız hakkında bilgi vermek isteriz. İptal durumunda sistem, aboneliğinizin iptal edildiği güne kadarki ders haklarını hesaplayarak, aboneliğin bir aylık baz fiyatı üzerinden ücretlendirmeyi hesaplar ve geri kalan tutarı iade eder. Bu durumda aboneliği satın alırken yararlandığınız indirim oranı geçerli olmayacaktır. Bunun bilgilendirmesi ödeme sayfamızda ve yardım sayfamızdaki ilgili makalede (http://bit.ly/33p1r16) de mevcuttur. Konuyu oluşturduğunuz destek talebi üzerinden takip edebilirsiniz. Saygılarımızla, Cambly Ekibi.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler