Cambly Reklam Ambassador Aldatmacası!

Şahin Şahin2 hafta önce

8 Mart 2020'de açtığım elçi hesabımdaki kodu çevremde paylaştım (uygulamanın tam olarak beklentisi gibi) ve 19 Mart günü A**isimli şahıstan hesabımın bir takım gerekçelerle kapatıldığı şeklinde mail aldım. Mailin konusu hakkında tarafıma dönüş yapılmadı ve tahminimce bir süre sonra duraksayan (deneyen öğrencilerin sayısının azalması) hesaplara bu şekilde karşılık veriliyor. 52 dolar bakiyem vardı ve tüm emeğime karşı bu yapılan kesinlikle suçtur.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Cambly 1 hafta önce

Merhaba, Elçi kodu ile para karşılığı deneme dersi yapılmasının teklif edilmesi ve gelir sağlanması ve sistemde elçilerin birden fazla hesap yaratması sözleşme kurallarımıza aykırıdır. Tarafımıza ulaşan bildirimler sonrası inceleme yapılmış ve elçi hesabınız iptal edilmiştir. Saygılarımızla, Cambly Ekibi.

profile-icon Şahin 1 hafta önce

Bu şekilde "bizler mailde belirttik" demekle, mailde veya başka bir yerde sözleşmeye aykırı olduğunu iddia ettiğiniz herhangi bir şeyi yaptığımı iddia edemezsiniz. İhlalin ne olduğunu soruyorum. Tarafıma paylaşın, bilelim. Bu söylediklerinizi ispatmak zorundasınız aksi takdirde iftira olduğundan dolayı sizi dava etmek durumundayım.

Cambly 2 hafta önce

Merhaba, İletişime geçtiğiniz için teşekkür ederiz. Daha önce yollanan bilgilendirme maillerinde hesabınızın kapatılma nedeni tarafınıza bildirilmiştir. Elçi sözleşmemize aykırı hareketler, elçi hesabınızın kapatılmasına neden olmuştur. Elçi olurken bu sözleşmeyi imzalamakta ve kurallarına uyacağınızı teyit etmektesiniz. Tarafınıza bildirdiğimiz, kurallara aykırı aksiyonlarınız nedeni ile elçi anlaşmanız sonlandırılmıştır. Saygılarımızla, Cambly Ekibi

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler